Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dołożenie świateł pure vision led


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.11.2019 o 20:48, bratpit napisał:

 

 

2 godziny temu, Fanmil napisał:

Czy ktoś się orientował ile trzeba wydać na kompletne lampy full LED?

Goła używana lampa w dobrym stanie to koszt ok. 500 zł za sztukę. Przetwornicę full led można kupić za ok. 100 zł, pasuje np. z kajara a cena niższa. Przetwornice Led DRL można przełożyć z obecnych lamp, w innym razie ich koszt jest spory 300 - 600 zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bziku123 napisał:

Jesteś pewny że masz 5 ? Ile dałeś za lampy i plug and play ?

Jestem pewny, że mam 5. Na drugie pytanie nie odpowiem, ponieważ nie kupiłem lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem komplet za 1600, kupowalem gotowe lampy na allegro, a nie bawiłem się w osobne przetwornice i cuda wianki. Kompletne lampy ze wszystkim, przekładka i świecą.

No i zwracałem uwagę, żeby nie były popękane lub urwane zaczepy. W tej cenie nie da się znaleźć idealnych, więc jeden zaczep mam lekko naderwany, ale nie ma to większego wpływu. Najważniejsze, żeby te otwory okrągłe były całe, bo tam lampe trzymają duże śruby. Do prostokątnych na dole przymocowany jest zderzak. Przynajmniej tak w talismanie jest, mysle ze tu podobnie.

Edytowane przez xaeron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 13.12.2019 o 09:58, gochu napisał:

o podesłanie zrzutu konfiguracji lamp z DDT4ALL.

Hej, po co Ci zrzut konfiguracji? Przecież wszyscy piszą że lampy pure LED są plug and play

Ja mam pytanie do znawców tematu. Na allegro jest pełno lamp full LED, ale jedne mają napis LED pure vision a inne nie. Wiecie może dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcie, bo aż ciężko mi uwierzyć.

 

co do kodowania, to może i jest potrzebne, bo jedynym mankamentem u mnie po zmianie lamp jest brak długich podczas jazdy na dziennych. Niebieska kontrolka podczas migania się na zegarach świeci, ale długie są zgaszone. Na mijania długie normalnie działają. Ci co przelozyli w megance - macie też tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!