Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio android 8...


Rekomendowane odpowiedzi

Przejściówka zadziałała! Co prawda nie jest dokładnie taka jak być powinna bo ta węższa wtyczka nie pasuje (oznaczona na tamtym zdjęciu jako 2), ale mimo podłączenia tylko jednej wtyczki to wszystko działa jak powinno. Auto samo wykrywa, że jest w trybie cofania, kamera działa (na razie leży po prostu w bagażniku), pokazuje czy drzwi zostały otwarte oraz temperaturę.
66818541_350227018981405_7140149685242560512_n.thumb.jpg.e21e70e6e7887f24fd1ee4443cd5bfba.jpg
66827973_363535961024510_6597238460086484992_n.thumb.jpg.2a751156778f659193423cec1cde4f3a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy Wy też tak macie że zestaw działa tylko przy włączonym zapłonie? Stare radio działało po wyjęciu karty aż do wyłączenia się zasilania licznika, nie wyłączało się po otwarciu drzwi a dopiero gdy zamykało się auto z pilota. Ten zestaw najczęściej wyłącza mi się gdy wyłączę silnik a czasami po wyłączeniu silnika działa aż do otwarcia drzwi. W efekcie gdy chce coś sciągnąć z neta muszę mieć włączony silnik. Czy da się zrobić aby zestaw działał jak fabryczne radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyłączało się po otwarciu drzwi a dopiero gdy zamykało się auto z pilota

 

Marzę, aby tak się działo w m3ph3 ale z analizy forum to nikt tak nie ma (otwierasz drzwi i radio się wyłącza, może raz na miesiąc coś się zepsuje i nie wyłączy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deku ale po co by miało radio grać przy otwartych drzwiach? Siedzisz po godzinach w samochodzie i słuchasz radia? Otwarcie drzwi to dla auta sygnał, że je opuszczasz więc nie ma sensu aby radio grało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Juras386 To zostaw je na zapłonie :) Zresztą radio możesz włączyć przecież manualnie guzikiem... bez konieczności odpalania samochodu.

 

Nie szukajmy problemów na siłę tam gdzie ich nie ma.

Edytowane przez Silverek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Juras386 to prawdopodobnie wina tylko i wyłącznie Twojego chińskiego radia.. z tego co kojarzę to u mnie na można radio włączyć bez karty, wciskając jedynie przycisk power na radiu. Jak będę popołudniu w samochodzie to zweryfikuję to i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne radio dało się włączyć przyciskiem po wyłączeniu zapłonu. Ja pytam o chiński zestaw.... Chłopie jak nie rozumiesz o co mi chodzi i nie masz wiedzy na ten temat to po co komentujesz w ogóle. Mnie Twoja subiektywna opinia nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!