Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio android 8...


Rekomendowane odpowiedzi

Potestowałem ten launcher i generalnie spoko, ale irytują mnie dwie rzeczy:

- Problemy z powrotem do ekranu głównego - nie działa ani zdefiniowany przycisk z kierownicy, ani przycisk na pasku androida... Czyli np wchodząc do radia muszę je wyłaczyć, zamiast wrócić do ekranu głównego.

- Temperatura - nie znalazłem opcji na przestawienie tego, a z tego co widziałem to launcher temperaturę bierze z neta, zamiast z czujnika w aucie.

 

Na ten moment chyba zostanę z tym fabrycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kazionator powrót do ekranu głównego możesz zmienić w ustawieniach podając jako launcher główny AGAMĘ i musisz zrestartować androida. Co do temperatury to zima pokazuje przewidywaną temperaturę z neta najbliżej Twoich współrzędnych. Ogólnie jak mówisz lipa.

Ja też pozostałem przy fabrycznym launcherze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedźcie mi jak zachowuje się u was wifi?

U mnie nie włącza się automatycznie po dłuższym postoju. Po krótkich, kilkuminutowych problemu nie ma, ale po całej nocy muszę je włączyć ręcznie. W internecie wyczytałem, że to dość znany problem ale nie wpadłem na rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z wifi już rozwiązałem. Tu wszystko jest opisane.

https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-software-development/start-app-service-wake-root-t3803636

Po pierwszych testach działa.

W skrócie: instalujesz mtcdTools, w nich ustawiasz wybudzanie taskera, a w taskerze stworzyłem regułę, która łącznie z włączeniem taskera włącza wifi. Myślę, że na tej samej zasadzie można wybudzić program do kamery.

 

Jedyny minus to konieczność zakupu taskera - u mnie to odpadło bo już kiedyś się nim bawiłem.

Edytowane przez Kazionator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem update firmware (https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-software-development/rom-hal9k-rom-3-mtcd-e-head-units-t3847477) w wersji 3.0 i przybyło mnóstwo dodatkowych opcji w systemie. Dzięki temu sprawę kamery rozwiązałem od ręki. Bez instalacji dodatkowych aplikacji.

Zrobiłem update firmware w wersji 3.1. Jak ktoś zmierza to zrobić to proponuję od razu tą wersję, ponieważ daje więcej możliwości konfiguracji niż wersja 3.0.

No i mapowanie klawiszy bajeczne w wersji 3.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mireczek01 zmienił(a) tytuł na Radio android 8...

Ostatnio szukałem programu do odtwarzania muzyki i w koncu  znalazlem wszystko współpracuje ładnie polecam , kilka fotek co można ustawić w tym programie nazwa programu to Power amp                                   

P_20190429_063253.jpg

P_20190429_064205.jpg

P_20190429_063526.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed zakupem radia z Aliexpress na androidzie 9.0.
Pytanie do użytkowników z fabrycznym nagłośnieniem - czy zmiana na to radio, daje odczuwalną poprawę? Czy procesor dźwięku i wzmacniacz faktycznie jest lepszy w tym radiu?
Pytam bo nagłośnienie to jest moja jedyna bolączka w Megi ;(
I czy przy puszczaniu muzyki ze spotify można zmieniać muzykę przy kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na początku tego wątku, że dźwięk z radia android przy fabrycznym nagłośnieniu jest nieporównywalnie lepszy niż w radiu fabrycznym. Mam jedynie dołożone tweetery z przodu, bo ich nie miałem. Kolega @unkas osobiście się ze mną spotkał i zadał pytanie czy zmieniałem głośniki, że to radio android tak dobrze gra.

Co do spotify to nie używam tej aplikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że z tym Androidowym radiem jest zdecydowanie lepiej niż w oryginale. Dodatkowo z racji że to Android to można się pobawić korektorami żeby dźwięk dopasować pod siebie.

Ze spotify też nie korzystam więc ręki nie dam sobie uciąć, ale nie widzę przeszkód do sterowania z kierownicy. Jeżeli przez pilota można skakać po piosenkach puszczanych z dysku/USB/przez BT z telefonu to spotify też powinno współpracować.

Edytowane przez Kazionator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!