Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup megan 3


Pesk87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowany zakupem meganki. Czy coś możecie mi powiedzieć jaki model. W linku przykładowy który  mnie interesuję httpsw.otomoto.pl/oferta/renault-megane-przepiekny-renault-megane-wersja-limitet-erlink-bezwypadkowy-ID6BwASs.html

lapka2.gif

REGULAMIN

5.1 Użytkownicy zobowiązani są do umieszczania swoich tematów w odpowiednich działach... - przeniosłem - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ogłoszenie. Nieostre i poruszone zdjęcia. Gość pisze, że wystawia fakturę VAT 23% więc mi na myśl przychodzi, że to mogło być auto zastępcze dla klientów jego serwisu. Jeśli to by się sprawdziło to wiadomo, że nikt o takie auta (w sensie nikt z użytkowników) nie dba. Do weryfikacji. I jakoś tak tanio... 31800 zł za 2015 rocznik ze stosunkowo niskim przebiegiem i bogatym wyposażeniem? Coś mi tu śmierdzi...

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzychu73 napisał:

Przecież pisze że z Włoch, pewnie normalka - po zdarzeniu, a fakturę wystawia pełną bo na taką kupił - czyli po firmie.

Faktycznie. Zauważyłem tylko pierwszego właściciela. Teraz widzę Włochy. No więc już wiemy skąd ta niska cena.

Prawdopodobnie kupujący będzie musiał zapłacić podatek od tego auta! Uwaga na przekręt z VAT!

Skoro kupił od firmy to albo była to ubezpieczalnia np. po szkodzie całkowitej albo jakiś inny podmiot gospodarczy.

Polecam lekturę:

https://megane.com.pl/topic/66491-kupione-megane-i-chyba-to-był-błąd/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr Vin nie mam ale mogę załatwić? 

A jaki silnik polecacie w Megane po 2014 roku, najlepiej to by było jakiś benzynowy który można zagazować. Widziałem silniki 1.2 o dobrej mocy, ale czy nie są one za bardzo wyzylowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wklejałeś diesla, a teraz piszesz że najlepiej benzynowy. Nie zaczynajmy tutaj kolejnej dyskusji o silnikach. Tyle już zostało napisane... Poczytaj istniejące treści. Jak zaczniemy to znowu będzie gównoburza i bezsensowne starcie zwolenników dCi, Tce, Sce i MPI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2018 o 16:52, pbet napisał:

Ciekawe ogłoszenie. Nieostre i poruszone zdjęcia. Gość pisze, że wystawia fakturę VAT 23% więc mi na myśl przychodzi, że to mogło być auto zastępcze dla klientów jego serwisu. Jeśli to by się sprawdziło to wiadomo, że nikt o takie auta (w sensie nikt z użytkowników) nie dba. Do weryfikacji. I jakoś tak tanio... 31800 zł za 2015 rocznik ze stosunkowo niskim przebiegiem i bogatym wyposażeniem? Coś mi tu śmierdzi...

gdzie ty widzisz bogate wyposażenie?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wersja Limited z dołożoną nawigacją - mam na myśli to auto z pierwszego posta. Generalnie za tanio :) A w kwestii mocy, cóż... ja mam dokładnie to samo (2016, tyle że bez nawigacji) i - jak większość - pewnie chciałbym mieć więcej KM. Do jazdy lokalnej wystarcza; po mieście jak najbardziej; w pojedynkę tym bardziej; po zagranicznych autostradach - to aż za mocny jest :D ; po polskich autostradach - zdecydowanie za słaby jak na naszą krajową "tolerancję". Na poważnie: przyzwoity, względnie ekonomiczny silnik, choć wiadomo, że demon mocy to to nie jest. Ma moment obrotowy 260 Nm. Ja mam normę EURO 6, możesz się zorientować, chyba że to dla Ciebie nie ma znaczenia. Przy jeździe po mieście nie przekracza mi 6,5 litra / 100 km (obliczone, bo mój komputer oszukuje). Ogólnie - można z nim żyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!