Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

MichalVTS

Megane III phI Czas rozgrzewania 1.4TCe

Recommended Posts

21 godzin temu, onomatopeja napisał:

nie benzyna do 5 tyś obrotów :S oczywiście iż dizel ;p

Większa sprawność od benzyny - silnik wolniej się nagrzewa.

Teoria teorią, a u mnie w garażu stoi 10-letni 1.5 dCi, który pewnie >3/4 tego co przejechał (>140 000 km), przejechał w mieście, na - wg niektórych - krótkich odcinkach (10-20 km). Do teorii @pbet dokładam więc: zajechany, zużyty diesel może faktycznie nie nadaje się do miasta i na krótkie odcinki. Zaznaczę, że to również moje zdanie, tym niemniej poparte jakąś tam praktyką... :)

idzcie z swoimi dizlami do działu dizel :190_athletic_shoe: ;F tutaj mowa o Pb do tego o pojemności 1.4 z dmuchawką :>

Padło porównanie do innych silników, więc o co Ci chodzi? Dyskusja się rozwinęła - mnie trochę dała do myślenia. Poza tym - chyba zwracam Ci uwagę po raz kolejny - po co taki ton? Wesołych świąt :)

Szanowni Panowie :) Święta idą więc piszmy ludzkim głosem i bez kłótni.

Co do wypowiedzi kolegi @onomatopeja to chciałbym zaznaczyć, iż celem moich testów nie jest rozmowa o dieslu tylko o czasie rozgrzewania silnika (każdego), a tego przecież temat dotyczy, choć ukierunkowany na Tce.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się