Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problem z oświetleniem wewnętrznym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów.

Mam taki problem...

Przestało mi działać automatyczne podświetlenie przedniej lampki podsufitki , podswietlanie lewych drzwi pasażera oraz zapalniczka.Czy obstawiacie że to bezpiecznik?Jeśli tak można prosić o info który dokładnie wymienić ? Jestem kiepski w tym temacie dlatego bardzo proszę o pomoc.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :) wymieniłem żarówki do podswietlania tablic rejsteacyjnych

 

Dnia 1.12.2018 o 10:16, pbet napisał:

Pewnie jakieś LEDy montowałeś?

Tak :) wymieniłem żarówki do podswietlania tablic rejstracyjnych.Co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie wiem bo mnie to nigdy nie interesowało. A skąd wiedziałem, że LEDy montowałeś? Bo sporo użytkowników miało takie problemy. Znajdź te problemy, znajdziesz rozwiązanie.

A tak z ciekawości, jak wsadzisz znowu zwykłe żarówki to jest ok czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie taka oto refleksja: nie wiem po co Wam ledy w rejestracji, ale jeśli już to robicie, stańcie przez chwilę za samochodem i podumajcie tak długo, aż nastanie wieczór. Jechałem w piątek rano za autem (chyba Seatem Ibiza, może Puntem), które tak dawało >>po oczach<< nieskończenie białymi lampkami, że ewidentnie było to uciążliwe. Tablicy to nie oświetlało, przypominało to raczej dzienne ledy, które w deszczu są średnio przyjemne dla współużytkowników drogi (tak, w piątek padał deszcze).

  • Like 1
  • Zmieszany 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, konwil napisał:

Naszła mnie taka oto refleksja: nie wiem po co Wam ledy w rejestracji, ale jeśli już to robicie, stańcie przez chwilę za samochodem i podumajcie tak długo, aż nastanie wieczór.

Popieram kolegę, jakieś szaleństwo nastało na zakładanie ledów do oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Dodatkowy wydatek a nie oszczędność.  Mało kiedy nie rażą po oczach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to bawi, choć nie spotkałem się jeszcze z takim autem, gdzie te ledy jadą prosto po oczach (na szczęście). Zawsze mam wrażenie, że ci ludzie chyba bardzo jarają się fajnymi cyferkami i literkami swojego numeru rejestracyjnego. Być może często łamią ograniczenia prędkości i to takie ludzkie zachowanie, żeby ułatwić innym odczytanie numerów na nocnych fotkach z fotoradaru :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady Panowie, lubię LEDY i sam mam w środku na rejestracji, ale to też trzeba z głową dobrać barwę i odpowiednią moc, właśnie, żeby to nie paliło po oczach/asfalcie. Kto co lubi, ja np lubię to i mam tego pół szafy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po lewej stronie pod kierownica mąsz bezpieczniki, zaznaczyłem Ci którys z tych dwóch. A co do samego tematu to na tym forum wola zlinczowac Cię bo założyłes sobie ledy niż zająć się tematem i pomóc, bo nie ma homologacji itd itd także nie przejmuj się, po mnie też zaraz pocisna, ale wy** mam. 

20181222_015253.jpg

sory za fotkę przewróciło ją trochę ;p

a co do ledow to elegancja, nigdy nie wrócę do żołciakow, blee, 

20181214_235144.jpg

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!