Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja R-Link 2 do 7.0.24.160


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
1 godzinę temu, tswirek napisał:

7.0.24.166. Renault- connect po podaniu VINu pozwala ściągnąć 7.024.160

To nie jest niższa wersja. Ostatni numer komplikacji jest tylko przypisany do modelu auta.  Czyli ściągniesz 7.0.24.160 a i tak zainstaluje Tobie 7.0.24.166.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, przebrnięcie przez francuskie fora pewnie zajmie mi chwilę, ale się nie poddaję. Jest jakaś "oficjalna" ścieżka żeby zrobić update 7.0.24.166 (5476) do 8/0.x.x.x ? Oficjalne repozytorium z plikami ?

Edytowane przez tswirek
wersja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim jest to że generalnie cała ta zabawa i tak nie ma większego sensu bo te wersje praktycznie niczym się od siebie nie różnią.. a AA na pełnym ekranie i tak nie działa, nawet po aktualizacji coolwalk dalej jest to samo (a nawet wygląda chyba jeszcze gorzej..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, rasbakindan napisał:

.. a AA na pełnym ekranie i tak nie działa,

 

Moją jedyną motywacją do update'u jest AA na pełnym ekranie. Skąd więc te wszystkie zdjęcia z AA na pełen ekran ?

41 minut temu, sylwekdm napisał:

Możesz od razu v9

 warunek wersja rozruchowa 5615, ja mam 5476. Obawiam się, że pacjent zejdzie po tej zabawie. Próbował ktoś z 5476 ?

Edytowane przez tswirek
wersja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, też słyszałem takie legendy i męczyłem się sam, potem w końcu ASO wgralo mi V7 z czego zrobiłem update do V9 ale full screen jak nie było tak nie ma,  po zmianie ustawień w Android Auto (tryb programisty, zezwalaj na 1920x1080) max co można osiągnąć to tak z 80% ekranu, poniżej jest pusty pasek i jeszcze niżej przyciski nawigacyjne rlinka. Miałem nadzieję że coolwalk to rozwiąże bo zapowiadali że się będzie skalować do różnych ekranów ale dalej jest tak samo postaram się wrzucić potem jakieś zdjęcie jak to wygląda w V9..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2023 o 18:29, tswirek napisał:

cześć, aktualnie mam 7.0.24.166. Renault- connect po podaniu VINu pozwala ściągnąć 7.024.160 czyli niższą. U was to samo ?

Jaki jest link do Renault-connect, gdzie można podać VIN i się dowiedzieć o dopuszczalnej wersji oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2023 o 21:28, ABCMegane napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes

Spróbuj przez stronę UK (w PL chyba nie było tej opcji)

https://www.renault.co.uk/renault-connect/updates-for-rlink-2.htmlhttps://www.renault.co.uk/renault-connect/updates-for-rlink-2.html

 

W dniu 24.02.2023 o 18:48, rasbakindan napisał:

Wygląda to tak, przepraszam za słaba jakoś, mam krótki kabelek więc musiałem robić szerokim kątem i jest jak jest:)

 

Dziękuję, zdjęcia są bardzo dobre :). Ogromnej różnicy w wielkości ekranu AA chyba nie ma. Dobra, poczytam jeszcze czy na mojej wersji startowej ktoś próbował wrzucić 9.x. Bez tej informacji nie zaryzykuję uwalenia R-linka. Miłego dnia.

IMG_20230225_065035 — kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!