Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja R-Link 2 do 7.0.24.160


Rekomendowane odpowiedzi

Tez tak miałem . Po włożeniu pendriva  pokazał  się komunikat ,że obecna wersja jest aktualniejsza od tej na pendrivie.Po chwili jeszcze raz spróbowałem i także z tym samym skutkiem.Wracając z pracy po 8 h myślę sobie dam mu szanse jeszcze raz i tu moje zdziwienie -rozpoczęła się aktualizacja  do 7.0.23.161.Oprog. startowe bez zmian 5476.

Nowa wersja u mnie nic nowego nie wnosła.Wszystko to co było spiepszone pozostało nadal.Na przykład:  jak  odstawiłem autooświetlenie kabiny to  oświetlenia w bagażnika brak.W nawi nadal brak męskiego głosu, ten  babski nagrany po  każdym zgaszeniu auta  przechodzi w syntetyczny i gada niekiedy skręć w drugą  zjazd  ulewo  (tak ulewo ),zbliżasz się do czerwonych świateł i prędkości.Po jakiemu to jest???Jak przed z gaszeniem auta słucham z USB to po ponownym starcie  już  radiem się zaczyna budzić R Link2.Nie zawsze podświetlenie zegarów i środkowego  wyświetlacza

wyłącza się po oddaleniu się  z kartą HF od samochodu.

I takie tam inne bardziej lub mnie denerwujące niedoróbki programowe.

Proszę napiszcie czy macie podobnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zainteresowała mnie jedna rzecz o której mówiliście. Po aktualizacji softa jest u was tak, że jak kończycie jazdę z trybem sport lub perso gdzie jedna z funkcji ustawiona jest na sport to po odpaleniu nic nie musicie przełączać ?? Mam Talismana i jak coś jest na sport to po każdym odpaleniu muszę potwierdzić, że jest na sport. Jak nie potwierdzę w 15 sekund to przełącza mnie na neutral. Już jedną aktualizację na jesień robiłem R-Linka2 a jutro sprawdzę czy może jest już coś nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

We wtorek jestem umówiony w serwisie (co prawda Kadjarem) na zmianę wersji w Rlinku. Obecnie mam 2.2..... a ma być podniesiona do najnowszej możliwej w Rlinku czyli 7. Z tego co mówił technik z serwisu to taka zmiana jest możliwa tylko poprzez serwis, mało tego, mam być do południa, bo w razie problemów podczas instalacji mają możliwość kontaktu z centralą (cokolwiek to znaczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim mieście jesteś umówiony? W większości przypadków ASO ma problem kiedy gaśnie wyświetlacz R-Linka. System na nic nie reaguje, więc stwierdzają, że po prostu padł i zamawiają nowy. Zamiast tego powinni kontynuować procedurę aktualizacji :). Problem na ogół był z kiepskim tłumaczeniem manuala. Możliwe, że z tego powodu chcą mieć możliwość kontaktu z centralą. Podobny problem mieli w np. Niemczech. Ale z tego co wiem, od pewnego czasu mają na nowo przetłumaczoną procedurę instalacji. Widocznie za dużo modułów z Francji importowali ;).

Koniecznie daj znać jak poszło!

Edytowane przez arcean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam z nimi ala umowe podpisana i naprawiam te radia dla serwisów, bo juz francja powiedziala, ze na radia trzeba czekac 3-4 miesiace.

13 godzin temu, sotis napisał:

We wtorek jestem umówiony w serwisie (co prawda Kadjarem) na zmianę wersji w Rlinku. Obecnie mam 2.2..... a ma być podniesiona do najnowszej możliwej w Rlinku czyli 7. Z tego co mówił technik z serwisu to taka zmiana jest możliwa tylko poprzez serwis, mało tego, mam być do południa, bo w razie problemów podczas instalacji mają możliwość kontaktu z centralą (cokolwiek to znaczy).

 

20 godzin temu, szczepanb napisał:

czy ktoś z kolegów ma faktycznie zaktualizowany rlink z wersji 2.2 do wersji 7 przez update na usb?

 

ja w jednej meg gt mam z 2.19 do 7 a w drugiej z 3.16 do 8 i śmiga. klientom ktorym aktualizuje rownież śmiga, tylko trzeba wiedzieć jak by radia nie uwalić. mam wersje 9 rowniez na dysku jeszcze nie probowalem moze jutro podniose i dam znac jak poszlo. 

i robilem to bez serwisu bo oni są przydatni jak reproga trzeba zrobić, sam update nie ma sensu u nich, szkoda czasu

Dnia 11.04.2019 o 20:39, JarekB napisał:

Kicha z tą aktualizacją. Dostaję tylko komunikat, że nie wykryto multimediów i koniec, zero dalszej reakcji. Pendrive dobrze sformatowany, pliki wgrane właściwie. Może trzeba spróbować 18 a nie 8 razy ?

bo trzeba rozpakować ten plik lgu i pozmieniać dwie wartości by rlink go zainstalował, próbuj i 1000 nic to nie da

lapka2.gif

REGULAMIN - pkt 5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi dokładnie sprecyzować ile trwała sama operacja wgrywania nowego softu, bo auto zostało zabrane do pomieszczenia gdzie nie miałem wglądu ale było to około 2 godzin. Dako Kozubal Gorzów

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dostępne jest rozwiązanie ACTIS 53375. Umożliwia aktualizację oprogramowania R-Link2 z wersji 3.3.x na 7.0.24.160 i podbija oprogramowanie startowe do 5615. Czyli do stanu do którego wcześniej doprowadzono wersje 2.2.x.

@kiryk Z wersji 7.x można dosyć łatwo przejść na 8.x. Wersja 9.x jeszcze nie jest dostępna w internetach...

Edytowane przez arcean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!