Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kasowanie przeglądu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 12.04.2019 o 23:16, Komarek napisał:

W sc2 tez tak bylo .

Jest jednak pewna różnica 

- megi4 nie ma zlotu na kartę

- nie ma manetki takiej jak m sc3 . 

 

 

Udało się, wpadłem na to.  

 

Skoro wpadłeś na to to wypadałoby podzielić się z tym  z forumowiczami -chyba taki jest cel tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Witam nie znalazłem na forum odpowiedzi na moje pytanie więc pytam tu. Mianowicie chodzi o kasowanie przeglądu, wyskakuje mi tylko wartość 400 km i teraz moje pytanie czy można jakąś kombinacją zwiększyć ten dystans do kolejnego przeglądu ?! Denerwujące jest to że co 400 km trzeba kasować. tu link do zdjęcia

 

Zdjęcie proszę wgrać w formie załącznika, w ramach postu - Krzychu

IMG_20220628_164701_1.jpg

Edytowane przez Dexter85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie bo przymierzam się do zakupu Cana i czy nim będę mógł edytować ta wartość kilometrów ?! Chyba że macie jakiś link do pobrania pełnej wersji w języku polskim ddt4all

Edytowane przez Dexter85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie pytanie bo kiedyś kupiłem zwykły kabel obd a z drugiej strony USB i czy taki kabel będzie współgrał z ddt4all bo mam jeszcze interfejs do Delphi i czy jego podłączać ?!

 

W dniu 30.06.2022 o 19:55, aniewa napisał:

Cluster

Ściągnąłem sobie aplikacje Ecu Tweaker i teraz moje pytanie czy mógłby ktoś mi krok po kroku napisać jak zmienić tą wartość kilometrów do następnego przeglądu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupką wybierasz Megane IV następnie "Meter Cluster". Dalej klikasz  u dołu w "Auto Identifi". Program odnajdzie jakie ecu licznika masz w pojeździe i podświetli to na zielono. Klikasz w tę nazwę np. "Cluster_15-40_V3.20.00". Następnie "Ecrans Configuration"- "Conf Entrein" i po prawej stronie ekranu na pomarańczowym tle zmieniasz potrzebne parametry przeglądowe. Najpierw zmieniasz pozostały dystans do przeglądu i poniżej czasokres w km do przeglądów. Podobnie w dwóch rubrykach niżej ta samo sytuacja z ilością dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!