Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Powoli schodzi z obrotów.


Rekomendowane odpowiedzi

Pedał odbija, wyjmowałem go i styki na nim są czyściutkie. Przepustnica była czyszczona ale przed i po jest tak samo. Kostka i piny przy przepustnicy też czyste. 

20 minut temu, jabrze napisał:

Fajnie by było gdybyś zmierzył na wolnych obrotach ich wahania. Nie powinny przekraczać 30.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sebakos napisał:

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. 

Odczyt wolnych obrotów ELMem

Podczas wolnego obniżania obrotów sprawdź odchylenie przepustnicy. Wartość stała, czy zmienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienia się to płynnie, chyba oddam ten wynalazek do jakiegoś magika niech to ogarnie i sprzedam ten wynalazek, choć trochę mi szkoda bo fajnie się tym jeździ. 

Sorki przepustnicy nie sprawdzałem tylko pedał gazu, jutro zerknę na to. Jak myślicie czy w ASO sobie z tym poradzą, w Bełchatowie bym ją zostawił bo tu mi najbliżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale myślałem, że to w miarę szybko się ogarnie. Tak jak pisałem szkoda mi tego autka bo zadbany i wiele rzeczy było ostatnio robione. Tak sobie myślę, że ktoś już próbował to zrobić i poległ,pewnie dlatego poszła na sprzedaż. Facet sporo zrobił min. nowe chamulce przód i tył, amortyzatory, sprężyny tył, nowe opony letnie, zimowe oba komplety na alumach. Rozrząd z kołem, stempel w książce z serwisu renault w Łodzi. Świece, cewki beru, filtr powietrza były nowe. Na oleju motul 5w40 było przejechane 4 tyś tyle co rozrząd,świece, cewki i filtr. Wszystko jest na swoim miejscu, każdy plasticzek, nic nie poniszczone, a i akumulator też nowy. Ja uszczelniłem prawą półoś. No szkoda tego samochodu i chciałbym to zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebakos, a jesteś z Łodzi czy tylko kupiłeś od kogoś z tego miasta? Na Stalowej w Łodzi jest gość zajmujący się tylko francuzami. W pieluchy robiłem, a on już tam był, więc długo działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę i trafiłem na taką ciekawą aplikacje na androida Pyclip i powiem wam, że robi robotę. Z poziomu tej aplikacji zrobiłem przyłuczenie przepustnicy i jeżeli chodzi o powrót do biegu jałowego to jest ok. Wieszać obroty też się nie wieszają, jedynie to przydławienie zostało. Co do tej alpikacj to polecam można dużo parametrów podejrzeć i też pozmieniać. Między innymi sprawdzić wszystkie czujnik przy pedałach czy potencjometr gazu i przepustnicy, działanie zaworu zmiennych faz. Bardzo fajna aplikacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się dzisiaj tą aplikacją i według mnie wiele można tym zrobić mm skanuje 7 modułów. 

Żeby jeszcze mi się udało z tym przydławieniem uporać to by było super. Ale brakuje już pomysłów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!