Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o pomoc w weryfikacji GT line 2.0 DCI 2011


Szisz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Czy moglibyście proszę spojrzeć na to auto ?

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-megane-2-0-dci-160km-gt-line-xenon-ID6Cyifz.html

Co myślicie o cenie?

Po rozmowie ze sprzedającym podobno jest ok, malowany był tylko prawy błotnik.

I trochę dziwne, że VIN nie wyskakuje w bazach typu autoDNA...

 

Jeszcze drugie pytanie, za ile można realnie sprzedać Megane III hatchback 1.9 130km, 159 000km przebiegu, wszystko zrobione i nie potrzebuje wkładu (mam ciąg faktur na wszsytkie serwisy)? Wersja Privilege.

Z mojej aktualnej Megane jestem zadowolony, ale potrzebuję większego bagażnika :(

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdź ceny np. na OTOMOTO, OLX czy Allegro Ja mam 1.5dCi z 2011 i właśnie opłaciłem w PZU ubezpieczenie, gdzie Auto Casco wycenili na chyba 12 500zł Syn właśnie zrobił prawo jazdy i będzie próbował go dobić. Sam jestem ciekawy, kto będzie mocniejszy. Ja już go nawet często nie zamykam, nie ukradną, spokój jest bezcenny, a jeszcze pamiętam jak go odebrałem od dealera nowego, gdzie dookoła codziennie chodziłem hehe

Edytowane przez omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem najbiedniejsze radio ma ekran i joystick ? mam to samo radio, i podobno ekranu nie mogę dołożyć do tego radia, a wymieniać całości nie mam zamiaru w tak starym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem najprostsze radio i nawigację. Później wymieniłem na takie z BT. Radio w zasadzie tylko uruchamia nawigację. Może w M III jest inaczej.

2 godziny temu, omega napisał:

właśnie opłaciłem w PZU ubezpieczenie, gdzie Auto Casco wycenili na chyba 12 500z

 

Mam SCIII z 2011r i AXA wyceniła samochód na 24200, właśnie wykupuję ubezpieczenie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając na różnych forach nabywcy aut od Nawrota w Długołęce są zadowoleni ze swoich zakupów. Ostatnio jedna z pań z Naszego forum jechała z Gdańska po samochód do Długołęki. Warto go obejrzeć.

2,0 do 1,9 to przepaść jeśli chodzi o moment obrotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest z gwarancją (oczywiście zdaję sobie sprawę z zakresu).

Ogólnie 4 lata zajmowałem się "inspekcją" aut przed/ po zakupową więc sobie poradzę, tylko chciałem poradzić się Specjalistów od Megane, czy zderzak jest taki jak potrzeba itd :)

 

Używane 1.9 DCI kupiłem też w Renault, ale RRG Puławska (w bardzo atrakcyjnej cenie i z niskim przebiegiem) i jestem bardzo zadowolony (opinia prawie rok od zakupu /40 000km) ale obsługa tam to DRAMAT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 9.01.2020 o 17:18, Szisz napisał:

Rozbieżność jest duża, pomiędzy 14 a 22k zł :)

W tym roku PZU wyceniło wartość na 13 500zł, a AXA na.... 19 500zł :)

I chyba wyceną z AXA będę się sugerował.

Możesz się łudzić.;) Moja M3 tuż przed sprzedażą w 2019r. została wyceniona przez ubezpieczyciela na 22 500. Finalnie poszła za 17 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!