Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

R-Link 2 - kilka pytań od świeżaka


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sylwekdm napisał:

Wyłączasz bluetooth - nie wiem jak w OS - ale w Androidzie jest możliwość wyboru działania portu USB w telefonie z opcją tylko ładowanie.

Pełny ekran dla Android Auto i Carplay

Skróty na ekranach replikacji i temperatury zewnętrzej.

Dezaktywacja automatycznego powiększania.

Widżet klimatyzacyjny

Można - ja też mam Kadjara.

Szedłem tą samą drogą - z fabryki 3.3 - serwis v7 - później sam na v9 z powyższych linków.

@sylwekdm opowiesz więcej o tych nowych funkcjach ? Widget klimatyzacyjny? Jak go włączyć ? 
skroty na ekranach replikacji ? O co chodzi ? :D i co to to automatyczne powiększanie ?

co do dezaktywacji ACP to zrobiłem tak ze wszedłem w funkcje screen mirroring i tam jest lista podłączonych tel . I tam się zmienia na tak lub nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty na ekranach replikacji i temperatury zewnętrznej. - replikacja czyli inaczej ekran telefonu na R-Linku (AA, CP czy Screen Mirror) - podobno dołożone zostały skróty (nie mogę sprawdzić bo nigdy nie korzystałem z  v7) - słynne już ramki i temperatura zewnętrzna w trybie kiedy masz AA czy CP - możesz bezpośrednio przejść do funkcji z ramek bez wychodzenia z AA czy CP.

replikacja.thumb.jpg.c8f5c2ba2165d3ce2bc63b3128bff1f1.jpg

 

Dezaktywacja automatycznego powiększania. - w nawigacji można teraz wyłączyć automatyczne powiększanie mapy np. gdy jedziesz autostradą, jak również możemy więc odblokować automatyczne powiększanie i wymusić poziom powiększenia - w v7 podobno - nawigacja ma stałe powiększenie bez możliwości jej wyłączenia czy regulacji.

 

Widżet klimatyzacyjny - możesz dodać do ekranu głównego wigżet klimatyzacji i mieć sterowanie na pełnym ekranie.

klima.thumb.jpg.6aa1b63d0f5f46594e7869a5de05029f.jpg

Edytowane przez sylwekdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po instalacji. Miała trwać ok 12 min. a zakończyła się po ok. 5. Oprócz jakby poprawy szybkości zauważyłem, że zniknął widżet poprawy jakości powietrza. Teraz nie można go dodać do zakładki ekranu głównego. Funkcjonuje tylko w opcjach menu. Nowych widżetów nie zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!