Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Za parę dni kolejny przegląd w SKP

Podjechałem więc w poprzednim tygodniu na wstępną kontrolę zawieszenia i hamulców.

Tak by w razie czego można było termin u mechaniora ustawić i by wszystko w dzień przeglądu było jak być powinno.

Został zauważony luz na lewym drążku kierowniczym i prawym łączniku stabilizatora. (jeszcze fabryczne)

Obecnie już te elementy zostały wymienione, ponownie ustawiona zbieżność  i tylko czekać na termin właściwej kontroli.

Po wszystkim jeszcze wizyta w wydziale komunikacji, by nowy DR wyrobić. już zabrakło miejsca na pieczątki.

(tak sobie myślę, że to nie powinno być w DR wbijane ale dodatkowy, rok ważny blankiet, tak jak ubezpieczenie OC)

 

.

 

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymienione koła na zimowe oraz przy okazji zmiana żarówek mijania, postojowych i drogowych. Wymiana żarówek w tym aucie powinna być stosowana jako rozgrzeszenie, żarówek od kierunkowskazów nie udało mi się wykręcić. 

IMG_20171105_111410.jpgIMG_20171104_183351.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2015 o 21:19, Pawel napisał:

Na jednym zestawie kabli marketowych Meganka nawet nie zakręciła, dopiero dwa komplety ruszyły rozrusznik.

Po odpaleniu kierunek na sklep z akumulatorami, wynegocjowanie rabatu dla stałego klienta i w drogę :-D

Teraz w obu Megankach są akumulatory Tuborg Pro Dynamic, bena ma 64Ah, a dCi 77 Ah.

Wczoraj padł mi Tuborg Pro Dynamic 77Ah i 760A dokładnie po 2 latach 3 miesiącach i 20 dniach od zakupu.

Akumulator tak rozwalony, że nawet na kablach nie dało się odpalić i trzeba było go wyciągnąć z auta.
Tutaj jednak muszę przyznać, że sklep stanął na wysokości zadania (Akumar oddział Konin) i akumulator od ręki został wymieniony na nowy.
Nowy akumulator to Duracell Advanced DA74H 74Ah i 740A, co ciekawe na teście wydobył z siebie 820A, akumulator ma 3 lata gwarancji.
Mam nadzieję, że ten okaże się lepszy od poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!