Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę sobie poradzić z ddt4all i konfiguracją radia. 

W kolumnie po prawej ciągle "no data"

Raz może jakieś informacje się zaciągnęły. kabel działa i łączy się z samochodem.

Przestawiłem radio display i temp ale po kliknięciu żebym podał fitting angle itp. - jak wpisuję to i tak nie chce wczytać.

Może wybieram zły ecu po lewej? (NFA 2.5 V0.3) ?? Kto pomoże?

ddt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj "lupą" i będziesz wiedział jakie masz ecu nawigacji, ewentualnie kliknij "odśwież". Widzę, że brakuje też strzałek do rozwinięcia opcji konfiguracji, może coś z programem?

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz elma musisz mieć przejściówkę do połączenia multimedia. Normalnie się nie połączysz z radiem i nawigacją. TU  i na wielu innych postach opisane jest jak zrobić.

 

Edytowane przez aniewa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, działam w takim razie

Dnia 24.04.2020 o 19:21, aniewa napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

 


czy jeśli w moim elmie jest przełącznik low/high can to powinno zadziałać bez przejściówki? Tak wynika z jednego postu w temacie który podesłałeś. Jeśli tak to coś chyba nie gra bo próbowałem połączyć się po przełączeniu z low na high i z powrotem. Chyba ze jest coś jeszcze co powinienem ustawić. 

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaner powinien wykryć ecu: NFA2.5 v0.3 jeżeli nie masz R-link a tylko starszą nawigację. Do tego jeszcze Audio R_2 0.8v3.81 dla radia z wystającymi pokrętłami i ewentualnie Cbox V06.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy to u mnie po skanowaniu lupą wykrywa tylko radio. Wiem, że mam nawigację NFA 2.5 więc to otwieram i elm327 odczytuje dane, numer, typ nawigacji itp. Otwórz ten ecu i sprawdź, może połączy się. To czy masz takie ecu w bazie danych możesz sprawdzić otwierając folder "ecus". Musisz mieć tam plik o nazwie: NFA2.5_V0.3_20110217T103617 lub podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Radio z USB bez nawigacji. Zakupiłem u Cinas adapter z przed lift do po lift. Wszystko da się podłączyć. Radio się uruchamia. Nie mniej jednak z pilota nie da się wybrać książki tel. I nie da się przewijać książki trzeba to robić z poziomu radia. Czy coś nie tak?

Manetkę mam taką z przyciskiem wybierania głosowego i u góry przycisk do nav. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!