Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Rolka działa tylko przy zmianie fali. 

Wcześniej w radiu na wystającym pokrętle działało normalnie. I co.. nie da się przerzucić w bok czyli np. jak jesteśmy na radiu to z fali na nr kanału

 

Witam ponownie Panowie.

Piszę z zapytaniem radio z bluetooth z wystającym pokrętłem BOSCHA jaki ma układ - końcówkę mocy, powie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry,

 

Mam pytanie, wymieniłem podstawowy radio na Bosha z BT, po wymianie na ekranie TomToma nie mam żadnych informacji z radia (da się tylko włączyć). Czy jeśli wymienię ekran na używany, taki który współpracował z Boshem to wszystko będzie działać? Czy zostaje przeprogramowanie wyświetlacza?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy jest gdzieś na forum schemat jak połączyć kable radia z przedlifta do polifta? Nie chcę dokładać przejściówki przy wymianie radia tylko przylutować po prostu nowe kostki i nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam pytanie dotyczące połączenia się z radiem za pomocą ddt4all i elm327 iCar2. Oczywiście wykonałem coś w rodzaju przejściówki na tzw. niski can ale jedyny moduł jaki znajduje to [MIU] BICA2A3. Próbowałem znaleźć radio manualnie w spisie modułów, jednak na każdym wybranym module z audio wyskakuje w konfiguracji NO DATA. Może ktoś ma pomysł co robię źle? Radio to Bosch z pokrętłami i Arkamysem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z radiem . 
Radio jest oryginalne z nawigacja NIE dokładane. 
Radio to z usb i jednym pokrętłem. 
Problem polega na tym że co jakiś czas nie ma reguły radio się wyłącza, resetuje i wszystkie ustawienia i stacje zapamiętane zostają utracone. 
Kolejny problem to np. Rozmawiam z kimś na zestawie głośnomówiącym i jak przychodzi koniec rozmowy i nacisne przycisk rozłącz na pilocie przy kierownicy to rozmowa się rozłącza na telefonie a na ekranie nawigacji nadal widnieje że jest rozmowa i mało tego żeby pozbyć się tego ekranu muszę nacisnąć przycisk power na radiu wyłączy się włączy i wraca do normy. 
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2012 o 14:41, cinas napisał:

99,99% wyświetlacz do wymiany

Również chciałbym wymienić na radio 2 din ( najprostszy chinczyk z  bt ) i wiem o tym że , aby działał pilot i wyświetlacz potrzeba jakiś interfejs. Jeśli nie zależy mi na pilocie , a chciałbym tylko żeby działał wyświetlacz na zasadzie temperatury i zegarka to da się to jakoś podłączyć bez interfejsu czy tylko przez radio? Z drugiej strony gdybym nawet chciał pozbyć się radia , a zależało by mi na tym wyświetlaczu z godziną i temperaturą to chyba powinno dać się to podłączyć. Nie bardzo to rozumiem. Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chodzi za mną pomysł na zainstalowanie w mojej Megane 2 PH 2 z 2007 roku  radia na Androidzie.
Nie chcę rezygnować z małego wyświetlacza, wiem że po zmianie radia będzie wyświetlał tylko czas i temperaturę więc skłaniam się do zamontowania wersji 2 DIN.
I teraz pytanie bo wpadł mi w oko taki model z CD:

https://pl.aliexpress.com/item/4000314147699.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2c73254eemuqHU&algo_pvid=39882814-67bd-4871-9e1f-9fa4f0eac1cb&algo_expid=39882814-67bd-4871-9e1f-9fa4f0eac1cb-35&btsid=0b0a119a16068537596978765ecc86&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Zależy mi na zachowaniu sterowania z kierownicy a widzę w opisie że posiada moduł CAN ale także niektóre kabelki są podpisane jako :steering weel, czy jest to wersja która nadaje się zarówno do przedlifta i wtedy kabelki do rezystancyjnego sterowania, i do polifta, wtedy moduł CAN ? Brak dokładnych zdjęć tego modułu, czy do niego podpina się po prostu żółtą wtyczkę od sterowania czy wymaga to jakiegoś kombinowania ?
Może miał ktoś z Forumowiczów do czynienia z tym radyjkiem i może coś doradzić w kwestii montażu i podłączenia ?
Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś się orientuje jaka jest równica w radiach z numerami: 281155040RT oraz 281159389RT ?

 

To są te radia i są takie same:

https://allegro.pl/oferta/radio-do-renault-megane-scenic-iii-281159389rt-kod-10016299196

https://allegro.pl/oferta/radio-do-renault-megane-scenic-iii-281155040rt-kod-10021667913

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba radio od zestawu Bose z wyglądu było takie same jak do zestawu Arkamys, Ale z wersji Bose nie miało własnego wzmacniacza (on był jako oddzielny moduł) i wychodził z tego radia tzn sygnał "Low", którego nie można podać od razu na głośniki tylko musi to jeszcze przejść przez wzmacniacz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, TimmBerk napisał:

Nie jestem pewien

W ASO nie potrafią odpowiedzieć - mówią że może numeracja się zmieniła. A może to zależy czy radio ze SCENIC czy Megane i niczym się nie różni, choć znalazłem jeszcze jeden numer: 281150743RT

https://allegro.pl/oferta/radio-cd-megane-iii-08-13r-scenic-iii-08-13r-10028575002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zonee napisał:

Czy ktoś się orientuje jaka jest równica w radiach z numerami: 281155040RT oraz 281159389RT ?

Niczym się nie różnią. Swoją drogą cena poszła mocno w górę. Dwa lata temu chodziły po 60-100 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!