Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod immobileizera, aktywacja, działanie, budowa kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam. u mnie problem pojawił się taki. po wprowadzeniu wygenerowanego kodu na desce mrugają na przemian ekg i kontrolka imo.

mam tylko 1 kluczyk i nie mogę auta odpalić. Mozliwe że poprzedni właściciel zmienił obudowe kluczyka i dlatego kod jest nieprawidłowy. co zrobić w takiej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pretensji nie mam tylko chodzi o to ze stara obudowa mogła się zepsuć i została zastąpiona nową z wygrawerowanym innym numerem. problem jest taki ze po wygenerowaniu kodu awaryjnego i wstukaniu go w samochodzie mrugają na przemian ekg i czerwona dioda

 

[ Dodano: 2009-10-17, 13:39 ]

ciekawi mnie jeszcze czy gdzieś jeszcze da się ten kod odczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po kłopocie. byłem dziś w aso i mam nadzieje że więcej razy tam nie będę musiał pojechać. dużo zbędnych pytań i stracony czas na robocie którą można było zrobić w kilka min. co kogo obchodzi po co rozkręcałem kluczyk i po co mi kod awaryjny do auta skoro płace za niego to powinienem wejść zapłacić i wyjść z kodem. Masakra to nasze aso.

koszt 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sorry. Moje okolice to Warszawa, Piotrków Tryb., Tarnowskie Góry i okolice tych miejscowości.

Piotrek84 - to rozumiem, że w Kieleckim ASO 60 zło ten kod kosztuje?

Czyli idę sobie do zamka, dorabiam kluczyk za 100 zł bez immo i centralnego, biorę kod z ASO i juz mam zapas jak by co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julio, nie tak do końca. U zamkarza dorabiasz tylko grot kluczyka, obudowa plastikowa musi być stara, z jakiego powodu doczytaj w tym temacie, a kod zakupiony w ASO wklepujesz przyciskiem na konsoli centralnej od zamykania i otwierania drzwi. Jak- tego tez się dowiesz z lektury tego tematu. AA i uważaj na stawonogi i pajęczaki w miejscu Twojego zamieszkania, to średnio przyjemne mieć je za sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam jeden tylko kluczyk i chce mieć drugi to co mam zrobić? Przecież jak wyjmę obudowę ze starego to zamiast działającego jednego kluczyka z centralnym i immo będę miał nadal jeden tyle, że bez immo i bez centralnego.

No i z tematu nigdzie nie widzę bym musiał mieć obudowę starą. A zamkarz dorabia całość - tylko obudowa grota jest zwykłym kawałkiem plastiku (chyba). Nie ma wtedy centralnego i immobilizera. Powiedz w czym tu się mylę bo ja już nie wiem jak to zrobić by mieć drugi. Miałem nadzieję, że starczy mieć grot którym otworzę awaryjnie drzwi i awaryjnie uruchomię silnik z użyciem kodu który dostanę z ASO.

Jak wklepać kod to wiem. Pisze i tu na forum i w instrukcji. No w instrukcji pisze jeszcze, że mam go na dołączonej kartce. Ale, że nie jestem pierwszym właścicielem to kartki do silnika nie mam. Mam ale tylko jedną - z kodem do radia.

O co chodzi z tymi stawonogami i pajęczakami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!