Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spryskiwacze "mgłowe" do Megane 3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po długich poszukiwaniach na rumuńskim forum trafiłem na informację oo spryskiwaczach z samochodu Samsung SM3- jest to koreański klon Fluence

jakie było moje zdziwienie jak Renault Warszawa odpowiedziało twierdząco na zapytanie o dostępność części : 289309708R :-) cała impreza z dosyłka poleconym wyszła poniżej 80 pln

3 dzień korzystam z tych sprysków i już prawie idealnie je wyregulowałem,

niedowiarków odsyłam do filmu dzięki któremu sam kupiłem te spryski :-)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu ktoś coś znalazł. Już wysyłam zapytanie do moich sklepów.

Dla Kolegi należy się wielkie <piwko> za wytrwałość :applause:

jak by Twoje sklepy nie mogły domówić to ja załatwiałem temat przez [email protected], dosyłają bez problemu poleconym nie zdzierając zbytnio klienta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie Motrio w Cieszynie mają spryski po 32,08zł/szt czas oczekiwania 2 dni od zamówienia. Nie wiem czy wysyłają.

Czekam jeszcze na odpowiedź Labren sklep z częściami oryginalnymi do Renówki i Daczy. Możliwe że będą tańsi. Mają wycenić dobrze bo forum megane.com.pl oczekuje dobrej ceny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na filmiku psikają jak standardowe. Mgłowe z Kangoo 100x lepiej działają, ale cena zwala z nóg.

 

na wcześniejszych stronach ktoś pisał, że kangoo właśnie słabo pryska. Jeśli by działały jak na filmie to wg mnie całkiem dają radę.

A czy ktoś testował spryskiwacze za 28 zł te o których pisał użytkownik Lelupi? Bo wydają się dobrą okazją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Dobrze się przyjrzyj, pisze brak towaru w magazynie. Trzeba by do nich napisać czy mogą sprawdzić aktualne ceny?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zamowilem w serwisie ren za 32 zl i 8 gr:D na wtorek beda to zaraz zmieniam...

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś w ASO 2 sztuki za 32,08 zł???

Dodano: 28 sty 2017 - 00:18

Tutaj macie link do strony (po rosyjsku) na której są filmiki z działania fabrycznych spryskiwaczy (tragedia) oraz niżej tych o numerze 289309708R

https://www.drive2.ru/l/6916869/

U niego na fabrycznych chociaż trochę się pieni (wysokość strumienia mógł podregulować), u mnie lecą 4 cienkie "siury" :mrgreen:. Ale mgłowe to mgłowe - u brata w berlingo tak pięknie pyli... a na dodatek mniej płynu zużywa, ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!