Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

12% to już brzmi rozsądnie.

Focusa miałem kiedyś i jeśli chodzi o prowadzenie to faktycznie fajne auto, ale mk3 akurat w ogóle nie trafia w mój gust. Diesel że względu na przebiegi odpada, a st nie ma z automatem. Druga sprawa, że wolał bym przynajmniej przez jakiś czas jeździć aktualnym modelem a nie na starcie schodzącym ze sceny :) Ale dzięki za post.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Megane prowadzi się dużo lepiej niż III. Wygrał wiele porównań z focusem, wiec dopóki nie będzie nowego forda, to wybór jest oczywisty. Dla mnie Focus jest za mały, strasznie nie wygodnie mi się siedziało na tych fotelach. Z Forda zastanawiałem się na Mondeo, ponieważ w nim czułem się dobrze, tak jak w Megane, Astrze, Toyocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Rozmawiamy tutaj o Megankach serii IV.

Jeśli ktoś porównuje do innych aut to jeszcze OK ale jak już ktoś pisze, że kupuje inną markę to nie ma to nic wspólnego w tym tematem.

Takie posty będa leciały w kosmos :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby co to posiadam IV GT Grandtour, wiec moge odpowiedziec na jakieś pytania. Obecnie 2,5k przebiegu. Po weekendzie założę swój wątek, wrzucę zdjęcia i trochę informacji odnośnie użytkownia oraz spalania ;)

 

Witam wszystkich, pomału rozglądam się za nowym samochodem i biorę pod uwagę też Megane IV. U mnie w grę wchodzi wersja GT Grandtour....

- Jakiś dziwnych drgań raczej nie zauważywałem - wszystko wydaje się być normalnie.

- Co do prowadzenia, to miedzy GT a wersją cywilną jest... przepaść. Ja tam lubię jak samochód daje mi informację zwrotną z drogi w trakcie pokonywania zakrętu. W zwykłej wersji o tym zapomnij.

- Mega zgodzę się co do brakujących opcji, szczególnie że GT nie jest wersją stricte sportową (jak RS) a jedynie "usportowioną"

 

Pozdrawiam

Póki co zadowolony użytkownik MIV GT, który nie znalazł sensownej alternatywy na runku w tej cenie.

Edytowane przez Nikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koreańskie samochody budzą coraz większy respekt wśród właścicieli innych aut, a także uzasadnioną trwogę w działach marketingu europejskich i japońskich marek. Jednak my się niczego nie boimy – niech nowy Hyundai pokaże, co potrafi! Oto bezlitosne starcie pięciu niekoniecznie odlotowych kompaktów za kosmiczne pieniądze

Źródło: Test kompaktów, Auto Świat

 

Z przymróżeniem oka, ale można rzucić okiem jak oceniane jest Megane na tle konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, obiektywny test - nie wiem czego wy chcecie od tych specjalistów rynku samochodowego;) jak zwykle AŚ jest obiektywny, wszechwiedzący. Mam w pracy sporo specjalistów, którzy wiedzę czerpią właśnie od nich i też mi odradzali megane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mogę napisać jako człowiek co ma 190cm wzrostu, to w Megance siedzi się świetnie. Tylko, że ja jestem chudy. Z tyłu nie mam pojęcia. Prawdopodobnie nigdy tam nie usiądę. Przez 15 lat ani razu nie siedziałem z tyłu w Punto. Jako pasażer z przodu też nie. Obce mi miejsca. Zawsze byłem/jestem kierowcą w rodzinie jak ja muszę też jechać. Raczej siedzenie za mną nigdy nie będzie do najprzyjemniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!