Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Na placu wszystkie są zamknięte. Chyba, że klient na życzenie chce zobaczyć ten egzemplarz wtedy pracownik musi wziąć kluczyki, itd. Więc, de facto to odbywa się pod nadzorem pracownika. Wydaje mi się, że to są sporadyczne przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne że stoją na placu i nikt do nich nie wejdzie bez pracownika salonu. Jak pracowałem w Citroenie to jak ktoś chciał obejrzeć jakiś samochód to przychodził do salonu i się z nim szło i pokazywało.

Jak swoja kupowałem to też u Karasiewicza poszedł ze mną handlowiec i nam pokazał auto stojące na placu - otworzył i mogłem sobie go obejrzeć i po dotykać, wsiąść i tyle.

Moja była sprowadzana dla mnie z tego co wiem z Wielkopolski. Mają bazę aut dostępnych na stock'u i wybierasz z nich. Właśnie dlatego moja nie jest Bose i nie ma ledów - bo niestety nie było gotowej w kolorze który chciałem (myślałem jeszcze nad niebieskimi ale też nic nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba dołączę do grona. Zadatek wpłacony i procedura rozpoczęta. Najpóźniej początkiem marca powinienem śmigać :)

 

BTW. Udało się jeszcze wynegocjować opony za 500zł ekstra. Ponoć Continentale były za drogie żeby mi je zaoferować zupełnie w cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja i silnik to pisałem wcześniej. Poza tym Biała Perła, Look 17'', Multimedia 7'' i dojazdówka. Poza tym ostatnim, jest to dokładnie taki model jak chciałem.

 

Jeśli chodzi o opony, Uniroyale pewnie dostałbym w cenie. Ale twierdzą, że pozbywają się w pierwszej kolejności tego, co mają na magazynie. A że mają teraz Continentale, to te przekraczały budżet przyznany przez centralę. W każdym razie już o te 500zł targować się nie chciałem. Dla mnie to przyzwoity kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w GT białym. Megane 4 białe na żywo wygląda świetnie. Nie każdemu taki kolor pasuje, ale akurat biały do M4 pasuje. To kupiłeś samochód do szpanu, look 17 ;). Co Ci nie pasuje w dojazdówce? Ja też mam dojazdówkę i tak powinno być a nie jakieś głupie zestawy naprawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest, to jest OK :) Nie będzie mi przeszkadzać. Po prostu specjalnie bym jej nie zamawiał.

 

Naszła nas ochota na biały właśnie. Żona twierdzi, że przed czterdziestką kupuje się auta ładne, a później te dla starszych panów (czyt. sedany). U mnie niemal ostatni dzwonek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dostałem ciekawą ofertę na maila od jednego z dealerów, rzekomo na model z 2016, ale zastanawia mnie jakim cudem w modelu z roku 2016 znalazł się pakiet Techno Premium :blink:

 

Przecież wtedy nie było takiego pakietu, były same LEDy do dołożenia za 3500zł. Nie powiem, że mi się to nie podoba, bo oferta jest zacna. Jest Easy Parking, Look 18, Techno Premium, Multimedia 8,7" oraz fotele podgrzewane i opony zimowe za złotówkę i na to wszystko rabat 10 500zł.

 

Fajnie tylko sam nie wiem co o tym myśleć z racji tych pakietów, które kiedyś nie były dostępne :unsure:

Edytowane przez Geble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest Biała Perła (metalizowany specjalnie, pytanie co to znaczy?) i Biel Alpejska (niemetalizowany). Ten drugi faktycznie wygląda źle, bo to zwykły biały lakier niemetalizowany.

 

Ponawiam moje pytanko odnośnie pakietów dostępnych w modelach z wyprzedaży rocznika. Ktoś się orientuje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geble, chyba musisz dopytać. Mi wydaje się dokładnie tak samo. Chociaż, w przypadku sedana (a chyba taki Cię interesuje) może być rzeczywiście troszkę inaczej.

 

BTW. My chcieliśmy konkretnie Białą Perłę. To dość wyjątkowy lakier. Zacnie wygląda w słońcu. Ponadto, jest twardszy od standardowego białego. Więc jest szansa, że auto będzie przyzwoicie wyglądało przez dłuższy czas.

Edytowane przez chucky80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia dlaczego w różnego rodzaju ogłoszeniach lakier biała perła wygląda jak zwykły biały? W katalogu Renault widać, że biała perła ma ewidentnie inny odcień białego.

 

Jeśli można wiedzieć to na ile zadatku się umówiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniach nie zawsze musi być zdjęcie sprzedawanego samochodu. Porównaj próbki w salonie. Oczywiście kolor to kwestia gustu, ale jest zdecydowana różnica pomiędzy jednym i drugim białym.

 

A odnośnie zadatku, to 3000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!