Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym wziął Nowe GT niż używanego Mercedesa :) Nowe to nowe i dostanie pewnie dobra zniżkę ale, nie wiem czy to nie była jakaś reklama facet ma pewnie dużo kasiory i ma własny samochód hehehe. Ale muszę przyznać ze Megane GT super się prezentuje na tle innych samochodów na ulicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, to w sumie jak z każdym modelem Renault.

Posiadasz Renault, więc w sumie nie wiem czemu się dziwisz?

Z Renault, to jak z piękną dziewczyną spotkaną przypadkiem. Po bliższym poznaniu, traci nieco z uroku. :)

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście styczność z Talismanem? Programu nie widziałem, ale kilka sztuk obejrzałem i niestety auto rozczarowuje. Najwyża wersja ma mega twarde podłokietniki, gdzie MIV ma miękkie, o klasę lepsze, nie wspominając o jakości montażu i plastików na wysokości kolan. O dziwo MIV Grandtour jest lepiej wykonany. To będzie fajne auto, ale dopiero po liftingu jak to zwykle w Renault. Ostatnie sztuki już lepiej wykonane, ale pierwsza seria to był dramat, gównianymi oszczędnościami zepsuli sobie opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście styczność z Talismanem? Programu nie widziałem, ale kilka sztuk obejrzałem i niestety auto rozczarowuje. Najwyża wersja ma mega twarde podłokietniki, gdzie MIV ma miękkie, o klasę lepsze, nie wspominając o jakości montażu i plastików na wysokości kolan. O dziwo MIV Grandtour jest lepiej wykonany. To będzie fajne auto, ale dopiero po liftingu jak to zwykle w Renault. Ostatnie sztuki już lepiej wykonane, ale pierwsza seria to był dramat, gównianymi oszczędnościami zepsuli sobie opinię.

Nie szkodzi, to się da dopracować, a pokaz mi w tej klasie jakiego innego konkurenta z 4 kolami skretnymi, to jedzie dosłownie jak po szynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadjar to zupełnie inny segment. Ciężko określić czy warto bo jak ktoś nie potrzebuje SUV-a to lepiej za te 10 tyś. doposażyć Megane, ale odłożyć na paliwo :)

 

Mi osobiście Kadjar się podoba, ale bym nie dopłacił bo nie potrzebuję takiego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest na bazie Nissana Xtraila... żadna rewelacja.

Nie chodzi mi o właściwości terenowe, tylko ogólnie o komfort. Słyszałem że zupełnie inny komfort jazdy między Kadjarem a Meganem IV na rzecz tego pierwszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Kadjar to zupełnie co innego niż MIV. To jest "bliźniak" Nissana Qashqai'a ale troszkę większy. W porównaniu do MIV wyżej się siedzi, jest przestronniejszy z przodu i z tyłu. Gama silnikowa prawie ta sama. Jako jedyny samochód z gamy w którym można zamówić podgrzewaną przednią szybę. Po przejechaniu ponad 10 kkm jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam autka pomiędzy 70 tyś a 80 tyś jest taki wybór że głowa mała nie wiem jaki jest sens kupować teraz silniki 1,2 130KM jak konkurencja ma większe silniki nie tak dużo większe ale wykrzesali z nich po 140 czy 150KM a renault jak stało tak stoi i nic z tym nie robi Golfa już można kupić w dobrym wyposażeniu zamiast MIV Intense czy też seata 1.4 125KM gdzie grupa WAG podobno dodaje tych koni i podchodzą one do 140KM, Opel Astra ma 1,4 i 150KM, ja na razie czekam na coś większego od Renault bo patrząc na konkurencje to wyciskają z silników więcej, RENAULT DAJCIE W KOŃCU 1,6 TCE 150/160 KM DO MEGANE IV !!!!!!!!!!

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!