Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie dołączyłem do rodziny Renault ;)

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

GrandCoupe Intens 130 TCE EDC Szary Titanium + opcje:

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

- Techno Premium

- Multimedia 8,7"

- Easy Parking

- Look 18

- Podgrzewane fotele

- Koło zapasowe

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Do tego w cenie komplet zimówek, dywaniki i pełny bak.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Zaliczka wpłacona, za 3 dni odbiór :)

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

To będą najdłuższe trzy dni :)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły setup. Nawet do pełna dealer zaleje, szox. U mnie to w baku było trochę fabrycznej benzyny, ale starczyło żeby dojechać 3km do CPN'u.

Jakie dywaniki wziąłeś? Ja dostałem welurowe, ale one na zimę się nie nadają. Zazwyczaj z butami wnosi się śnieg i później woda się zbiera. Zimą muszą być gumowe z rantem. Dokupiłem oryginalne gumowe(180pln).

Jak to nie tajemnica to za ile wyszarpałeś swego GC? 

Edytowane przez emigrant_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że welurowe. W sumie to nie wiem czemu nie spytałem.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Cena katalogowa 102.550. Wyrwałem za 91.000, czyli rabat około 12%. Nie dało się już urwać nic więcej, aczkolwiek według mnie to już naprawdę bardzo dużo, zważywszy na opony i pełny bak.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Bardzo sympatyczny i rzeczowy sprzedawca to i lepiej się negocjuje.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% będą welurowe. Weź ze sobą ~200pln i od razu kup gumowe. Na lato welurowe a zima gumowe. Najlepsza opcja. Co innego jak latem z mokrymi butami po deszczu wejdziesz do samochodu a co innego jak zimą nawnosisz śniegu i po chwili zrobi się kałuża. Dobrze nie pamiętam, ale welurowe są chyba od spodu gumowane, ale nie mają rantu. Woda może się wylewać. Do tego stojąca woda w welurze to nie jest dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz 200 a kup za niecałe 100 na allegro. Lepiej wyprofilowane + guma pod lewą stope.Gratuluję zakupu, fotele podgrzewane i park assist swietna sprawa! ps. co tam 3 dni czekania ja czekałem 3 miesiące na moją ślicznotkę :) :)

Edytowane przez Prosto21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można kupić za 100pln chińskie podróbki. Ja celowo kupiłem oryginalne bo firmy ubezpieczeniowe w razie wypadku czepiają się wszystkiego i wszystko sprawdzają. Nawet czy dywaniki są homologowane, oryginalne. Nieoryginalne mogły się przyczynić do nieprawidłowego operowania nogami. Tak słyszałem. Nie wiem czy to prawda czy nie. Chińszczyznę na pewno kupię do bagażnika, gumową matę z rantem. Czasami trzeba będzie coś brudnego przewieść to szkoda tę podłogę materiałową brudzić czy rysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet czy dywaniki są homologowane, oryginalne. Nieoryginalne mogły się przyczynić do nieprawidłowego operowania nogami

 

W poprzednim aucie miałem zamienniki (taki samochód już kupiłem) i nagminnie sprzęgło zahaczało o źle wyprofilowany dywanik, oczywiście dywaniki dedykowane do tego modelu także coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładu bo bagażnika używam od samego początku, świetnie się sprawdza i zakupy nie latają :) Jeśli chodzi o dywaniki to używam weluru, samochód i tak w garażu podziemnym a w pracy jest kostka więc mało błota się nanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki nie sa chinskie a Polskie:) takze spokojnie wszytsko pasuje a cena za dywaniki gumowe w aso jest nienormlana.Nie slyszalem o sprawdzeniu dywanikow przez firmy ubezpieczeniowe.a tak wogole to nie jest to obowiazkowe wyposarzenie samochodu :)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!