Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault oszczędza na drobiazgach


kacper69

Rekomendowane odpowiedzi

No jak dla mnie jest :-)

Brak regulacji góra- dół fotela pasażera (wyglądasz idiotycznie, jakbyś siedział na podstawce dla dziecka)

Plastikowe przednie słupki

Plastikowe tylne boczki drzwi

I jeszcze jakieś drobiazgi, które miałem w starszych autach z zachodu ( też Megane III w bogatych wersjach)

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą regulacją siedzenia pasażera to jest jakoś dziwnie - w 5d (GTline czyli dynamique + pakiet gltine) jej nie mam a w coupe dynamique juz jest.

Edytowane przez fourier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ciekawe - nasz GTline 5d jest z końca produkcji M3 ph. II - np nie mamy srebrnych obwódek na maskownicach przednich głośników, nakładki na progach są "Renault Sport" zamiast "GTline" a zawieszenie (amorki + sprężyny) zamiast z Coupe (wg informacji renault i użytkowników z forum właśnie takie powinno być w GTline 5d) jest z GT 2.0 TCe Kombi :-) (sprawdzone po numerach seryjnych). Dodatkowo spalanie przy normalne/spokojnej jeździe do pracy na poziomie 5,7-5,8 l/100km (1.4 TCe! Przy jeździe w trybie emeryckim udało mi się zejść do 5,4-5,5 po przejechaniu trasy 2 razy do pracy i z powrotem- łącznie 200 km) Samochód kupiony jako fabrycznie nowy w polskim salonie.

Edytowane przez fourier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma :-)

Ale czujniki cofania przód tył z wizualizacją, kamera cofania, r link, perłowy lakier jest.

Ja tym autem nie jeżdżę na co dzień (żona jeździ), w przeciwnym razie pewnie wylapałbym więcej takich drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2017 o 14:57, fourier napisał:

Jeżeli ktoś chce zrobić taki wynalazek to - rurka np ze zużytego pojemnika po płynie do czyszczenia klimy wurh, strzykawka (a dokładniej ta końcówka), wiertło i nożyk. Jakieś 5 min roboty i tyle.

 
Powiedz mi jaka długa ma być ta rurka i czy otwarta u góry i na dole, bo widzę że od kroplówki będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 14.10.2017 o 16:01, witman napisał:

A kto ma w M3 taką gumową uszczelkę pomiędzy drzwiami przednimi, a tylnymi ? Uszczelka spełnia funkcję wyciszenia, zatyka bowiem szczelinę międzydrzwiową, aby nie gwizdało podczas jazdy :-)

Brawa dla kolegi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że się smaruje. Ja przed zimą miałem smarowane, a i tak te uszczelki drzwi górne takie z meszkiem mi przymarzały i kilka razy nie mogłem otworzyć niektórych drzwi bez odrywania ich na siłę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziękuje wszystkim za informacje; Grandtour 2014 "biznes" z Francji.
Uzupełniłem: 1.zaślepki na na wycieraczki  2. zaślepki na teleskopy  3.rynienka pod maską  4.osłona na komputer(choć nie wiem jak z chłodzeniem bo brak u mnie dziury na ten tunel do osłony)  5. uszczelka między drzwiami. Wszystko ze szrotu. 
Z mojej wersji najbardziej mnie denerwują przednie drzwi bez pałąka i lampek.

Edytowane przez Leszek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!