Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault oszczędza na drobiazgach


kacper69

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Leszek3 napisał:

Z mojej wersji najbardziej mnie denerwują przednie drzwi bez pałąka i lampek.

 

Możesz kupić i wymienić: https://allegro.pl/megane-3-tapicerka-boczki-do-drzwi-skora-kompl4szt-i7436702295.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lampkami z przodu jest lipa bo jak nawet jest wiązka to drzwi kierowcy i tak świecić nie będą bo nimi steruje komputer drzwiowy który nie ma zaprogramowane że są lampki.

pasażer świeci bez problemu, z tył w moim limited nie ma wiązki do lampek.

Mnie zaś drażni kiepska jakość materiałów i fatalne spasowanie elementów wnętrza, nawet jak kupiłem wnętrze z Bose to szału nie ma :(

to tylko budżetowe auto nie można oczekiwać cudów   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym wątku, brak poduszki (niestety zdjęcia się już nie powiększają), to oszczędność czy różne konstrukcje?

 

 

Edytowane przez Leszek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2018 o 12:25, lordboss napisał:

Z Lampkami z przodu jest lipa bo jak nawet jest wiązka to drzwi kierowcy i tak świecić nie będą bo nimi steruje komputer drzwiowy który nie ma zaprogramowane że są lampki.

pasażer świeci bez problemu, z tył w moim limited nie ma wiązki do lampek.

Mnie zaś drażni kiepska jakość materiałów i fatalne spasowanie elementów wnętrza, nawet jak kupiłem wnętrze z Bose to szału nie ma :(

to tylko budżetowe auto nie można oczekiwać cudów   

najgłupsza rzecz jak czytałem 'komputer drzwiowy' NIE WIEM ALE SIĘ WYPOWIEM

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że nie ma nic wspólnego z tymi lampkami a odpowiada za to uch. przybij sobie piątkę, cegłą

 

REGULAMIN

pkt. 5.3 Zabrania się obrażania, wyzywania, bezpodstawnego osądzania oraz wszelkich działań na szkodę innych użytkowników forum, (...) Zabrania się również stosowania różnych form zaczepki, złośliwości i kpin. Powyższe ograniczenia dotyczą zarówno postów jak i shoutboxa - kataryniarz

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sadisticescape napisał:

szkoda tylko że nie ma nic wspólnego z tymi lampkami

Otwórz sobie schemat oświetlenia drzwi kierowcy, tam zobaczysz, że sterowanie lampką wychodzi z wyśmianego przez Ciebie "komputera drzwiowego". 

Z Twojej wypowiedzi wynikało, że negujesz istnienie takowego sterownika.

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Piszę odnośnie gumowego wyciszenia/maskownicy błotnika w Megane III ph 2 w 1,2 TCE.  Wyciszenie to występuję u mnie tylko po stronie kierowcy, zaś z prawej jest tylko szyna. Z uwagi, że miałem akurat malowany błotnik od strony pasażera myślałem od początku, że poprzedni właściciel nie przypilnował lakiernika i nie zostało to zamontowane. Słyszałem ostatnio, że Renault nie zawsze montowało w benzynie to wyciszenie z drugiej strony. Jak wygląda ta sytuacja u Was?  Czy ewentualne zamontowanie jakieś używki z allegro wpłynie korzystnie na wyciszenie w kabinie?

megi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin279 to jest rynienka do odprowadzania wody, coby nie zalewało komputera, akumulatora... Ma być z jednej strony.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!