Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja w R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

u mnie podczas instalacji MAPA EUROPA 2017.06 wyskakuje komunikat i instalacja nie dochodzi do konca. 12.06 tez w trakcie instalacji sie wysypywalo.

Mial ktos taki problem? jakies rozwiazania?Wersja systemu 3.3.16.946.

W Czechach na mapie nia mialem zadnych drog. Wegry i Slowacja to samo. W Sloweni cos tam bylo ale w Chorwacji juz nie. Chcicialbym to rozwiazac na powrot do Polski.

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL- mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór,

Przeglądam to forum w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie? Kupiłem aplikacje Pogoda w r-link store z ciekawosci troche jak to działa, zapłaciłem fakt ze 0.99 euro czyli grosze:) ale do tej pory nie mam tej aplikacji nie wiem jak ja pobrac w toolboxie nic sie nie pojawia, nie otrzymałem tez nic na maila tzn paragonu ani faktury a w instrukcji pisza ze po zakupie przychodzi mail z takim czyms. Ktoś może wie o co chodzi? Czytając to forum zauważyłem że czesto rozmawiacie o tym kto ma jaka wersje r-link 2 czy 2xxx czy 3 xxx. Podpowiem wam tylko ze samochod odoebrałem 1 czerwca tego roku a mam wersje 7xxxx cos. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejsc w myrenault, potem w r-link store-> historia-> zarządzaj swoimi produktami-> r-link zarządzaj-> wyswietli Ci się skromna lista aplikacji-> zaznacz pogoda i daj zainstaluj -> otwórz toolbox i wtedy Ci się pobierze na wczesniej przygotowany pendrive.

 

wyszukałem w internetach że najnowszaw wersja r linka to uwaga uwaga 7.0.24.126

Edytowane przez Pum4
  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Dzięki za podpowiedź pobrałem aplikacje na pendrive, po południu zainstaluje. Mam pewnie ta wersje o której pisze Pum4 bo napewno jest 7 coś po południu sprawdzę i napisze dokladnie. Pum4 mam wyswietlacz 8,7 a liczba kompozycji zegarów to 4. Pozdrawiam

Edytowane przez krzysieksp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTar tak jak pisałem dla Pum4 po południu będę w aucie to wam potwierdzę jaka mam wersję zrobię nawet foto ale zdaje mi się że na pewno jest 7 coś. Auto odebrałem 1 czerwca być może już ta wersja jest montowana w innych wersjach nie tylko GT. Może zależne jest to od wersji wyposażenia chociaż wątpię u mnie jest Intense... 

Cześć, 

 

Panowie sprawdziłem i mam w aucie wersje jak na zdjęciu

IMG_20180607_183500.jpg

Edytowane przez krzysieksp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mam pojęcia świeży jestem w tym temacie:) tu sie "uczę".....:)

A zapytam jeszcze koledzy czy ktoś z was orientuje się czy po zakupie można zmienić głośniki na te podane a katalogu akcesoriów -  Zestaw głośników Focal Music Premium 6.1 (2 tweetery, 2 z przodu, 2 z tyłu, 1 subwoofer)?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie warto ale jak kto chce.  W cene sprzetu Focal wchodzi glownie marketing. Bedzie to gralo lepiej niz Bose czy standardowe glosniki ale nie na tyle dobrze ile kosztuje. Pisze to bo siedze w branzy audio w pewnym sensie i ta marke znam jako korporacje , ktora nacisk kladzie na marketing , obnizanie kosztow produkcji kosztem jakosci brzmienia.

W autoryzowanym serwisie zapewne akcesoria montuja , skoro sprzedaja.

 

Dnia 7.06.2018 o 10:33, LTar napisał:

możliwe. 

Na rynkach europy zachodniej jest wersja 4.

Pewnie oni instsluja mapy bez problemu.

A Polski r link 3....   wysypuje instalacje i kasuję wczesniej dostepne mapy ma inne kraje. Dziala Polska i Slowenia. 

Wkurzylem sie. Kupuje czlowiek auto z nawigacja , jest wyjazd za granice przez kilka krajow i nawigacja nie dziala.

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL- mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Insaimz a może skoro jesteś jakoś tam w branży podpowiedzial byś co warto było by wstawić. Focal jest w oryginalnym katalogu akcesoriów Renault więc pewnie tak jak piszesz jest montowany w autoryzowanych serwisach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ktory producent robi dobre systemy audio dla aut. Focal natomiast wywodzi sie z kolumn glosnikowych,  a potem poszerzyli dzialalnosc o branze samochodowa. Za dawnych czasow stosunek jakosci do ceny byl ok. Wowczas nie bawili sie w car audio jeszcze.

O ile nie ingeruje to w gwarancje, zastosowalbym naglosnienie innej marki ale niestety nie jestem w stanie podac propozycji.

Sam system focala moze byc sprzedawany pod innymi oznaczeniami poza siecia renault i nie ma sie co dziwic jak bedzie taniej. 

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL- mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Pytanko? Zainstalowałem apilkacje zegar wszystko ok jak w nią wchodze mozna zmienic se rozne tryby wyświetlania, ale jak zrobic zeby ten zegar ktory chce pojawil sie na pierwszym ekranie wyswietlania? bo jak wychodze z aplikacji to sa tylko 2 podstawowe do wyboru tych z aplikacji nie ma. Panowie pomoże ktoś

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL- mireczek01

Edytowane przez krzysieksp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!