Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja w R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czy nowa wersja to 3.3.16.961?

Dostałem przed chwilą wiadomość od Renault o niej.
Jednak instrukcje w krokach są bardzo nie jasne. Załączam obraz.
Niejasny krok 3: Co to jest klucz USB, czy to jest po prostu USB?
 

Obraz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu są nowe mapy 2017. I to chyba "najnowsze" jakie tomtom wypuścił. Tylko taki jest problem, że tom-tomowe mapy nijak się mają np. do AutoMapy, czy nawet googlowych. Pewnie większość nowych dróg nadal nie ma i długo pewnie nie będzie. Lepsze takie niż jakieś z 2015, czy 2016. 

Edytowane przez emigrant_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że system nawigacji to nie jest poprostu google maps a Android Auto nie obsługuje całego wyświetlacza bo byłoby idealnie.

Mapy Tom Tom nie dość, że nawet najnowsze są opóźnione to jeszcze mają HD Traffic upośledzony w porównaniu do Google które przecież zbiera dane z nawigacji i zamienia to w informacje o ruchu.

Ja kilka razy próbowałem jechać z Tom Tom na szczęście na drogach które znam bo inaczej robiłbym bardzo dziwne manewry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android auto działa slabo i nie na pełnym ekranie. Nowe mapy są ok. Nie zauważyłem jakiś znacznych ubytków. Są nowe drogi. Dodatkowo ostatnio w drodze do Warszawy trafic spisał się rewelacyjnie. Idealnie pokazał zdarzenia drogowe i je ominął. Lepiej niż Google maps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy 6.2017 zostały udostępnione dopiero pod koniec maja.

Zobaczcie co mi odpisali z Renault:

"W nawiązaniu do wypełnionej przez Pana ankiety satysfakcji z wizyty w serwisie Auto-Centrum Lis chciałbym wyjaśnić, że mapa w wersji v2016.12 została opublikowana w listopadzie 2017 roku a jej nazwa jest tylko oznaczeniem handlowym. Aktualnie najnowszą wersją map jest wersja v17.06 opublikowana pod koniec marca 2017 roku."

Wg Renault Polska wyglądało by , że już od marca br. była ta wersja mapy dostępna !

Spróbujcie znaleźć na niej obwodnicę Jarocina !

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!