Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja w R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj aktualizowałem system R-Link , nie wiecie co nowego wprowadza ta aktualizacja ?

Nadal brak aktualizacji map ( obowiązująca jest nadal 12.2016 )

Czy jest ktoś kto już próbował reklamować auto u sprzedawcy jako niezgodne z umową właśnie z brakiem aktualnych map ?

Czy istnieje jakieś określenie co to jest aktualna mapa w nawigacji, inaczej - jaka stara musi być mapa, żeby wg prawa podlegała aktualizacji ?

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Megane IV ( ... i życzę wytrwałości oraz mocnych nerwów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu wgrałem mapę 2017.06 z polskiej strony ale wcześniej musiałem sobie radzić sam ściągając nowego softa  od Anglików , wpisując mój numer Vin. Nasze ASO umywa ręce (wyswietlacz8,7").

A pro po wczoraj ukazała się drobna aktualizacja , można ją wgrać z bezpośrednio z samochodu . Tak naprawdę nie wiem czego dotyczy bo nie widzę zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikolaj72, mam ten ekran. Nie ma nowszych map niż 12.2016.

Napisz, jaki jest numer wersji po aktualizacji systemu?

U mnie wszedłem do MyRenault, to widzę aktualizację, ale system Toolboc nie chce pobrać do USB. Włożyłem USB do samochodu to jest system informuje o aktualizacji i jej pobraniu. Nie chcąc pobrać aktualizacji w czasie wyłączenia silnika (tylko 20 minut aktywności) wycofałem. Ale za chwilę już nie widzę aktualizacji w MyRenalut jak i w systemie w samochodzie. Jest to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja miała tylko 3mb może nawet nie zauważyłeś że się zainstalowała bo u mnie trwała około 20 sekund. Zmiany ? Jak będziesz wchodził w zakładkę r link store w samochodzie to się dużoo płynniej uruchamia nie ma tego zamulenia co zawsze. Więc przypuszczam, że aktualizacja miała na celu usprawnienie r link Store w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję "Dzięki aplikacji Coyote Series dla R-LINK otrzymujesz w czasie rzeczywistym informacje o wypadkach i zamknięciach dróg. Jedź z pomocą ponad 4 milionów użytkowników Coyote w Europie. Dołącz do społeczności" przetłumaczone z angielskiego także myślę, że to taki nasz traffic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał chwilę i nie zapomnę to zerknę jak to jest u mnie i czy wgl coś takiego mam bo nieprzypominam sobie.. Wiem ,że mam tomtom HD Traffic i działa. Z ciekawości która wersja r link 2.2 czy 3.3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!