Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja w R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Posiadam Renault Megane IV GT 205 EDC. produkcja 15 wrzesień 2016 rok.

Mam pytanie-czy jest dostępna nowsza wersja oprogramowania R-lInk niż ta podana na zdjęciu w linku poniżej???

Jeśli tak to gdzie ją mogę znaleźć??

Pozdrawiam.

 

https://zapodaj.net/a42d4715a8487.jpg.html

 

Kumpel też ma taką Megankę jak ja tylko nie spytałem,jaką wersję oprogramowania R-linka posiada i zauważyłem,że przy wyborze każdego z trybów pracy Multi-Sense(Sport,Neutral,Perso,Comfort) pojawiają mu się graficzne informacje na desce rozdzielczej np w postaci chwilowego spalania czy też działania systemu 4 Control.

Nikt nic nie wie???

Skoro tak to pojadę po prostu do serwisu i po temacie.Szczerze.....na forum Renault Laguna lepiej i sprawniej to wszystko działało-wiele ludzi w wielu sprawach mi bardzo pomogło.

I nie tylko mnie-tutaj widzę,że marnie jak dla mnie to wygląda.

Może tylko mam takie wrażenie.........oby tak nie było.

Pozdrawiam.

Edytowane przez lubowitz78
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Andon napisał:

Tutaj sprawdź

Przy okazji u mnie właśnie idzie update map V2017.12

Mamy koniec 2018, a oni 2017 dają <zolta>

Skąd masz nowe mapy ? 2017.12???

:D też chce. 

2017.12 to podobno nie jest oznaczenie daty, chociaż tak wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2017.12 - oznaczenie kodowe producenta map nie jest związane z datą. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności...

Mapy do małych ekranów wyszły wczoraj, mapy do 9 calowych ekranów będą dostępne w ciągu kilku dni. 

 

Aplikacja MyRouts prace zostały wstrzymane. Będzie nowa aplikacja o większej funkcjonalności. Kiedy? Tego nie wie nikt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i jestem Ci bardzo wdzięczny za informację :)

Pozdrawiam :)

Aaaa -jeszcze jedno.

Ostatnio poznikało mi parę rzeczy-tzn np wizualizacje na zegarach w zależności od wybranego typu Multi Sense-tj np wizualizacja spalania,działania układu 4 control,stacji radiowej itp itd.

Serwisant wczoraj mi powiedział ,że coś się wykasowało w R-Linku-nie pamiętam co i musi to ogarnąć na spokojnie.

Ciekawe co było powodem,że coś się usunęło lub też wykasowało-użył konkretnego określenia co to takiego,lecz nie zapamiętałem :P

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dziwny przypadek.. jeśli nie "kopałeś" przy r-link na własną rękę przez obd lub tryb developera to raczej nie miało prawa się nic skasować.. Ale to Renault, także trzeba wziąć poprawkę hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie kopałem ani przez obd ani tryb developera.

Ale.....ostatnio przez przypadek wyciągnąłem bezpiecznik od sterowania R-Linkiem i podświetlaniem zegarów(zamiast bezpiecznika oświetlenia kabiny).

Więc może stąd to skasowanie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2018 o 14:56, LTar napisał:

Skąd masz nowe mapy ? 2017.12???

:D też chce. 

2017.12 to podobno nie jest oznaczenie daty, chociaż tak wygląda :)

Zalogowałem się do MyRenault przeszedłem do R-Link Store i pokazały mi się 3 aktualizacje. Klikam szczegóły, a tam jedna aktualizacja mapy :31_neutral_face:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!