Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem w ASO w Warszawie i tak: Pan powiedział, że problem znają i zrobią w ramach gwarancji, niestety jak pojechałem nie mieli części. Umówiony jestem na 2.08 zabiorą auto na 2 dni i mają zrobić. Co? U mnie powiedzieli, że wpuszczą piankę wygłuszającą ?do belki? czy gdzieś tam w jej okolice i powinno być cicho. Zapytam się ich tylko czy tuszowanie skutków usterki jakim jest jakiś problem w zawieszeniu jest dobre, czy nie powinno się rozwiązać problemu:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, u mnie też zaczęło skrzypieć z tyłu na nierównościach, szczególnie jak auto się buja z lewej do prawej.

Macie jakieś pomysły?

Dzisiaj odebrałem auto po wymianie zderzaka tylnego i myślałem że to ten problem, ale żona twierdzi że zaczęło skrzypieć przed zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq84 no to ja mam dokładnie to samo. Wpuścili mi piankę wygłuszającą do belki z tyłu i pomogło na skrzypienie więc możesz to powiedzieć im w ASO. Ja mam natomiast kolejny problem, mianowicie jak zamykam drzwi czy bagażnik to auto tak piszczy. Wg mnie to jakieś gumy w zawieszeniu...muszę znowu jechać i im to powiedzieć. Jak wpuszczali piankę to mówili, że na ten problem z piszczeniem też to pomoże a tu lipa...nawet wydaje mi się, że to piszczenie jest jeszcze głośniejsze niż przedtem :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie przy 12 tys problem wrócił. Teraz nie wystarcza mała nierówność, musi być jakiś solidny uskok na drodze, czy większa nierówność i znowu niesie się na belkę z tyłu :41_pensive: 

Co to jest za mierne zawieszenie :43_slight_frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Aso i dopiero za 2 tygodnie mam termin ... Do tego wymienia oświetlanie ambietne które też jest wadliwe :-) Dobrze ze testuje to auto na taxi i wszystko wyjdzie :-) Baa.. Zapomniałem napisać ze za tydzień jestem umówiony na blacharni na wymianę spojlera tylnego.. W fabryce złe dopasowali elementy i jest nie równo z linia świateł .. Regulacja nic nie dała :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam linię świateł nierówną, jak będę miał więcej czasu to się umówię kiedyś na wymianę. Z tym oświetleniem ambientowym podobno wzywają, ale oczywiście mnie nikt nie wzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej załatw to szybciej niż później .. Bo to nie jest takie proste.. Musiałem stracić pół dnia żeby w końcu zapadła decyzja o wymianie .. Co więcej osoba powiedziała ze auta przyjeżdżają z wypadków i też tak maja ale właściciele nic nie mówią to oni tego nie robią .. po prostu kpina .. Do tego wszystkiego pokazali mi auto które maja jako zastępcze i tam jest tak samo jak u mnie... Taki produkt podobno ... :-) No ale nie .. nie dałem za wygraną , podszedłem do salonu i znalazłem taką która ma idealnie równo i argumenty sie skończyły.. Czas oczekiwania na tylni spojler to ponad miesiąc czasu bo jest taki "nietypowy " w Grandcoupe.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil007 Tak dokładnie o to chodzi . Ja mam podobnie z dwóch stron przez co linia świateł spojlera i  lampy nie jest równa . Jak będę miał czas to zrobię zdjęcia jak wygląda u mnie i dlaczego postanowili to wymienić . I to nie jest blacha tylko plastik . A tam własnie znajduje sie zawias który wskakuje na takie "bolce" . Ale linie świateł i tak masz ładnie zachowana . U mnie gdzieś pól cm brakuje żeby było jak u ciebie :-)

Edytowane przez Darekk3212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moje zdjęcie jutro wstawię jak to wygląda u mnie. Wymienić muszą wyjścia nie mają wystarczy że problem zgłosiło parę osób i w centrali mają odnotowane że problem występuje jak nie zostają media np: wykop :-) Nie wspominając już o tym że taka usterka może powodować parowanie świateł.

 

Edytowane przez kamil007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!