Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana - 450 zł

Rozrząd komplet Gates - 458 zł

Pasek akces - 50 zł

Zapinki - 5 zł

Płyn Chłodniczy - 27 zł

preparat do mycia ? - 10

 

Razem 1000 zł -

 

Następna wymiana za 60 000 km ?- nie za szybko, w instrukcji jest 120 000 km lub co 5 lat - o co mu kaman ??? Jakie 60 000 km

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompy wody nie widzę wyszczególnionej. Rolki napinacza paska akcesoriów. Rolka ważniejsza od paska, to nona najczęściej się zaciera a wtedy nic nie pomoże choćby najlepszy i najnowszy pasek. Zestaw markowy pasek + rolka 250 zł.

Pompa wody to samo - zacznie ciec to cała robota po raz drugi + płyn.

Dlatego pisałem na wstępie że tanio coś.

Ja robiłem na ORYGINAŁACH ze zniżką 30% w jakiejś tam akcji Renult, gwarancja na 120 tyś. km - 1.390 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet z pompą był - tak ma na kasie fiskalnej - taką pozycję jako komplet.

Cena dobra to że wy przepłacacie to nie twórzcie sobie usprawiedliwienia.

31 minut temu, [email protected] napisał:

 

Ja robiłem na ORYGINAŁACH ze zniżką 30% w jakiejś tam akcji Renult, gwarancja na 120 tyś. km - 1.390 zł

u mnie na podróbkach Gates robił  hahahahahaha

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz to masz odpowiedź, już wiesz skąd się wzięła taka niska cena. Każdy musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie co akceptuje, Tobie widocznie taka jakość i zakres prac odpowiada.

Będąc przy samej cenie to wydaje mi się, że moja cena była bardziej atrakcyjna od Twojej wziąwszy pod uwagę, że na 2 razy dłużej wystarczy, zrobiony jest komplet na częściach oryginalnych (i każda osobno wyszczególniona jest na fakturze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się - warsztat samochodowy nie jest sklepem - i mają wyszczególnione usługi a nie konkretne towary. Wymieniany był kompletny rozrząd  wraz z pompą i pasek akcesoriów.

Kupiłem usługę i to mam na paragonie w razie W i to jest najważniejsze

Także nie wymyślaj tu sobie dziwnych teorii że bez pompy że twoje są oryginalne a tu mi założył podróbki, bo nie masz racji. 

Wszystko było w pudełkach renault - na pasku by napis Gates

 

A nie wiedziałem że można kupić paski na 120 tys. km i na 60 tys. km - ale ty brednie piszesz.  Oczywiśie ty masz kupiony na 120 tys. km i pracownicy Renault wymienili ci to co miałeś na paragonie- hahahahahahaha

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas na forum nie musisz przekonywać że dokonałeś super transakcji, najważniejsze że Ty o tym przekonany jesteś poważnie. Nie rozstrząsaj tego na forum, nie musisz nikomu imponować, cieszymy się Twoim szczęściem kolego wilos!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie przecież ty sam zacząłeś mi wyliczać ze nieoryginalny, że bez pompy , używany pasek, . Nie rozumiem o co ci chodzi, podałem cene i co zostało wymienione. A ty wymyślałeś sobie jakieś idiotyczne teorie. Weź się ogarnij, przepłaciłeś  a teraz płaczesz

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co za bardzo roztrząsać tych cen.

Najważniejsza jest cena wymiany tych części.

Koło mnie jest warsztat, gdzie wymiana kompletnego rozrządu to 450~500 pln w zależności od tego czy wymiana z pompą itp.

Warsztat sam proponuje aby klient przyniósł wszystkie części swoje takich marek jakie chce mieć założone.

I wtedy klient ma najtaniej to co chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wymieniłem wczoraj dość sporo rzeczy. Zaprzyjaźniony serwis o dobrej renomie. Spokój na 5 lat lub 60 000 km.

Płyn chłodniczy Total Glacelf Auto Supra koncentrat 3 litry + 2 litry wody destylowanej - 83,80 zł

Pasek wielorowkowy CONTI 6pk1200 - 56,70 zł

KZFR - 417 zł

Zestaw rozrządu CONTI CT1179K4 - 422,75 zł

ELRING 659.160 simering wałka rozrządu - 54,00 zł

ELRING 584.880 uszczelniacz wałka rozrządu - 60,00 zł

ELRING 431.420 simering wału korbowego - 77,10 zł

Hepu P842 pompa wody - 196,65 zł

usługa serwisowa 5,32 h po 100 zł = 532 zł

Razem 1900,00 zł

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pbet napisał:

Wymieniłem wczoraj dość sporo rzeczy. Zaprzyjaźniony serwis o dobrej renomie. Spokój na 5 lat lub 60 000 km.

Płyn chłodniczy Total Glacelf Auto Supra koncentrat 3 litry + 2 litry wody destylowanej - 83,80 zł

Pasek wielorowkowy CONTI 6pk1200 - 56,70 zł

KZFR - 417 zł

Zestaw rozrządu CONTI CT1179K4 - 422,75 zł

ELRING 659.160 simering wałka rozrządu - 54,00 zł

ELRING 584.880 uszczelniacz wałka rozrządu - 60,00 zł

ELRING 431.420 simering wału korbowego - 77,10 zł

Hepu P842 pompa wody - 196,65 zł

usługa serwisowa 5,32 h po 100 zł = 532 zł

Razem 1900,00 zł

Co ja bym dał za takie ceny, u mnie za wymianę rozrusznika jest obliczone na 65 + vat w najtańszym miejscu a w dobrym serwisie gdzie pracują znajomi biorą 120 GBP+ vat

 

Chyba zabiorę się nawet na lawecie do Polski na remont. 

 

Podrzuć proszę na PW namiary do tego miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!