Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meggi IV Intens 2018 - deska rozdzielcza nie gaśnie


Rekomendowane odpowiedzi

To może typ/firma pena ma znaczenie, albo jeszcze jakaś inna zmienna... Wiemy już na bank że to sprawa programowa więc szkoda czasu na ASO, dzisiaj zgłosiłem ją na infolini rlinka, mają sprawę zgłosić do producenta. Za tydzień ma do mnie gość oddzwonić co ustalono, wiec będę informował...

Edytowane przez artur-wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MarcinDe napisał:

No to jest ciekawe - bo ja mam pena włożonego cały czas (SANDISK PENDRIVE MINI NANO Z43) i nigdy, ale to nigdy nie została u mnie niewygaszona deska rozdzielcza.

 

Mam tego samego pena o pojemności 16 Gb i czasami nie gaśnie ale tylko jak jest włożony i włączony. Wczoraj zainstalowałem najnowszą aktualizacje Rlinka (pokazała się 4 dni temu) może coś pomoże....

Edytowane przez artur-wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, artur-wiater napisał:

Wczoraj zainstalowałem najnowszą aktualizacje Rlinka (pokazała się 4 dni temu) może coś pomoże....

U mnie nie pomogło.  Po aktualizacji, tego samego dnia znów mimo wyłączenia Rlinka na radio, po włączeniu uruchomił się pendrive. 

Sorry, nie ten temat.

 

 

Edytowane przez Jamaal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Pozwólcie, że odkopię

Trochę to tzw. "siara" żeby w XXI wieku jakikolwiek system muzyczny/elektroniczny miał problem z odczytywaniem Pendriv`a z USB, ale niestety w R-link tak jest. Raz go widzi, raz nie. Raz nie widzi ale gra muzyka (!!) Ale głównym problemem jest to, że włożony na stałe pendrive do gniazda USB zakłóca : " system zarządzania energią" - tak mi powiedzieli w ASO. Niestety badanie usterki odbywa się z wyjętym pendriv`em i odpowiedź ASO jest: nie potwierdzono wystąpienia usterki. Na razie machnąłem na to ręką i wyłączyłem Hands Free bo i tak mnie ten system wnerwiał. Co nie znaczy, że to jest normalna sytuacja. Tyle tylko, że ASO nie maja bladego pojęci co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dzień dobry 

Mam to samo z okresowym nie wygaszaniem zegara i wyświetlacza środkowego + oświetl. ambient. jak pendrive jest w gnieździe usb.

W ASO nic nie mogą poradzić .Zgłosilem do działu multimediów .Nie potrafią rozwiązć problemu.Pan z RP dział multimediów poradził,aby wymować pendriva po zakończonej jeździe i lub wymienić na inny egzemplarz .Oczywiście testowałem na kilku innych pendrivach i dalej jest żle.

Ewidentnie jest to bład oprogramowania.Ciekawe czy producent  wie o problemie???Prosilem RP dział multimediów ,aby zawiadomili producenta .Od kilku tygodni kontakt z RP się urwał .Nie odpowiadają na majle .Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z RP dział multimediów  też podobnie poradził.

Dziękuję za porady na poziomie szkoły podstawowej.:-D

 

        Ręczne usuwanie nośnika za każdym razem jest wysoce  niekomfortowe
,szczególnie jak nic nie trzeba robić mając syst. hands free.
Jak Pan sobie to wyobraża to wyjmowanie ok. 20-30 razy dziennie, to ten port ulegnie
uszkodzeniu  po kilku latach.
Ciekaw jestem czy Pan też by usuwał w swoim aucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!