Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III phI


marcin359

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.08.2018 o 13:06, Leszek3 napisał:

Uważam Panowie że jak nie ma w ogłoszeniu podanego VIN to nie powinno się brać pod uwagę takiego samochodu, szkoda naszego czasu bo możemy sobie zgadywać.
Punkt pierwszy, chcesz opinie o samochodzie? Oprócz ogłoszenia wklej VIN. Koniec kropka.

Widzę że tłum ludzi robi tak samo, ej czekaj, w sumie nikt tak nie robi. Nie daje się numeru VIN z różnych powodów a między innymi dlatego, że jak ktoś jest zainteresowany to zadzwoni - dopyta a nie będzie wklejał go po forach i czekał aż jakieś .................. wyrażą swoje nic nie znaczące opinie o tym aucie.

  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sadisticescape wielu sprzedawców uważa, że jeśli podadzą numer VIN to ich ogłoszenie przyciągnie większą ilość potencjalnych kupców. Wg. nich podanie VINu świadczy o tym, że nie mają nic do ukrycia bo przecież każdy może sobie sprawdzić na pierwszej lepszej stronie historię pojazdu po numerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" lepszej stronie historię pojazdu po numerze. " - tylko ile tych informacji zdobędzie. Jak auto jest z np dani to jest multum, ale np niemiec czy coś to trzeba się naprawdę naszukać a często isć do serwisu by cokolwiek wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sprzedawałem, podałem VIN - nie wiem do czego ma prowadzić ta dyskusja - każdy robi jak uważa, ale im więcej informacji, tym lepiej dla kupującego. Aha, nie zasłaniałem też tablic i... przeżyłem :) 

 

8 godzin temu, sadisticescape napisał:

(...) czekał aż jakieś pajace wyrażą swoje nic nie znaczące opinie o tym aucie.

Dzielnie walczysz, aby obniżyć poziom kultury wypowiedzi do swojego, ale... jak widzisz - nie udaje się. Proszę Cię, żebyś zaniechał bezczelnego obrażania osób, które piszą w tym dziale.

Edytowane przez konwil
Literówki.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację jednak ja szukam tylko hatchback'a no i ze względu na budżet trochę starszego :)

 

A co do VIN'u to osobiście wolę ogłoszenia, w których jest podany. Kilka razy uniknąłem "wycieczki". Sprzedawca upierał się, że ma wersję 110KM a po sprawdzeniu 106KM. Podobnie z deklarowanym wyposażeniem. Jeśli VIN jest podany, to czasami nawet nie trzeba dzwonić. Jeśli ktoś lubi pogadać sobie ze sprzedającym bez celu, to jego sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podane ogłoszenia na 2 swoje auta i nie udostępnię VIN na oficjalnym, w treści owszem, w/g mojej opinii internet nie zapomina a diabli wiedzą do czego zostanie wykorzystany w przyszłości, jak ktoś będzie poważnie zainteresowany to zadzwoni i zapyta, proponuję udostępnić nr. dowodu osobistego, mamy w końcu demokrację i każdy robi co chce. :lockd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem pojawiła się następna oferta (wg mnie ciekawa). Mam blisko, więc jutro postaram się podjechać. Może widzicie coś niepokojącego na zdjęciach? (bo opis "skromny" :P)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-9dci-130km-wersja-gt-line-kola-17-ID6BbXNb.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=75415417

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2018 o 23:34, marcin359 napisał:

Byłem w Bydgoszczy i oglądałem powyższy egzemplarz. Ogólnie w średnim stanie. To co mnie odrzuciło to pogięty próg. Jakby coś, to mam parę zdjęć z oględzin. Reasumując: nie zdecydowałem się :)

 

Ale mam na oku następny...

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2009dieselbezwypadkowaserwis-z-niemiecswietna-opcja-ID6B7wxL.html#

 

Jakieś spostrzeżenia? 

Tego z Bydgoszczy też oglądałem i mam podobne wrażenie - średni stan. dwie szyby inny rocznik, bity z tyłu (dokumenty ze szkody były w schowku). Prawa strona malowana. Silnik pracował poprawnie ale nie jeździłem. Auto stoi w komisie, sprzedaje jego kolega, a auto należy do jego ciotki. W jednej karcie brak baterii, nie wiadomo czy działa. Podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Stało się...kupiłem Megane III GT Line z ostatniego linku :) Póki co jestem zadowolony ale muszę doprowadzić wnętrze do porządku. Dziękuję za pomocne informacje i temat można zamknąć.

Ale na koniec mam pytanie.. brakuje dwóch śrub mocujących tunel na wysokości foteli. Czy ktoś z Was wie gdzie je dostać? Albo może przesłać mi zdjęcie jak powinny wyglądać? 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany kupnem takiej Meganki ,może jakieś sugestie ,podpowiedzi.Mam VIN VF1BZ0B0641505442 ,stąd moja prośba o rozkodowanie ,bo jestem ciekaw jaka tam wsadzili pompę.Jakby ktoś miał by  blisko to moze by zobaczył co to jest ,bo obawiam się ze dołożę drogi i bedzie lipa ,a może ktoś oglądał?Tak to wygląda w ogłoszeniu https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-renault-megane-iii-2009-krajowy-niski-przebieg-zadbany-i-wlasciciel-ID6BifJj.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!