Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomocy, ciężki orzech do zgryzienia, 1,5 dci dobrze wyposażone, czy 1,6 benzyna?


czachus

Rekomendowane odpowiedzi

"Poflotowe", jeździło w kancelarii prawnej, później użytkowniczka wykupiła od firmy leasingowej na którą auto było zarejestrowane i jeździła kolejne 5 lat już jako auto w rodzinie bo dostała nowe. W zasadzie przez te 10 lat w jednych rękach. 

Ma pewne niedomagania, ale z tych co oglądałem to serio najładniej utrzymana. 

Dopatrzyłem jeszcze 3 stop, ale z tego co widzę to problem z uszczelką. Tyle że nowy kosztuje 300 zł. Zgłupieli. 

Edytowane przez czachus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak krajowy to bez zastanowienia brać. Te zagraniczne są tylko pod sprzedaż "odpicowane", a potem zaczną różne rzeczy wychodzić i dopiero mnóstwo pieniędzy włożysz. Meganki wymagają rozsądnego traktowania więc jak jest możliwość kupienia z polskiego salonu to jechać i kupować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwne to trochę co piszesz. A to z polskiego salonu nie mogą być picowane ? Do tego ta wersja jest mega biedna. Ta plastikowa kierownica aż w ręce kłuje ;) klima manualna. No lekki niedostyt po wydaniu kupy kasy na samochód wyposażony jak Panda. Nawet regulacji wysokości fotela pasażera nie ma ;( a bez tego to lekki dramat - siedzisz jak na taborecie. 

Edytowane przez Sarna1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sarna1 napisał:

Do tego ta wersja jest mega biedna. Ta plastikowa kierownica aż w ręce kłuje ;) klima manualna.

 

Sam kupiłem scenika 3 w biedaedyszyn i nie narzekam. Ma klimę manualną, ręczny zwykły, szyby elektryczne tylko z przodu, koła 15". Do tego posiada tempomat oraz ogranicznik prędkości, radio z zestawem głośnomówiącym, wspomaganie ruszania pod górę, ESP, dołożone czujniki parkowania. Bez bajerów da się przeżyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli mamy decydować czy wybrać wypasione auto w gorszym stanie czy gorzej wyposażone w lepszym to odpowiedź jest oczywista. Bajery nie jeżdżą. Oczywiście najlepiej mieć i jedno i drugie ale gdy z różnych przyczyn nie możemy to co zrobić, stan auta jest ważniejszy.

  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru i życzę przyjemności z jazdy i użytkowania. Zachęcam Cię do założenia swojego tematu w dziale o samochodach użytkowników i tam będziemy mogli śledzić losy Twojego nowego nabytku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czachus napisał:

Muszę ogarnąć tą przepustnicę, tylny stop i jedno podświetlenie tablicy. 

To są drobiazgi.

Gratulacje.

Drobiazgi można doposażyć. Zależne jest to od wersi UCH, bo tam chyba są dwie.

Życzę przyjemności z eksploatacji nowego auta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2019 o 12:46, czachus napisał:

 

Muszę ogarnąć tą przepustnicę, tylny stop i jedno podświetlenie tablicy. 

Przepustnicę ogarnie Ci każdy mechanik, nie jest to dramat ten silnik zna każdy. Stop potraktuj silikonem nie kupuj nowej lampy, a podświetlenie tablicy to groszowe sprawy. Ja kupiłem bez, nawet nie wiedziałem, że nie świeci bo auto kupowałem w dzień i nawet do głowy mi nie przyszło, aż tak sprawdzać. Kilka zł na allegro i świeci, lepiej wymień filtry i olej na początek, a nie jakieś pierdółki :D PRIORYTETY szczególnie jak jeździła kobieta to mogła nie pamiętać o wymianach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!