Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gumowane plastiki wnętrze w Megane2


Rekomendowane odpowiedzi

Plastik a plastik. No i wykonanie.

To stanowi różnicę.

Są auta nie koniecznie lepszych producentów, gdzie nie ma takich problemów o odpadaniem gumy z raczek drzwi ( plaga w megane 2)  , łuszczenia się plastiku na kierownicy, albo odpadania naklejek (?) z panelu radia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko problem w Renault, w pewnych rocznikach w Audi klawisze radia, klimatronika obłaziły na potęgę. Powodem są nie tyle paznokcie, co pot z dłoni. Znam przypadki  kiedy panel radia zszedł w pierwszym roku eksploatacji pojazdu.

Olejki eteryczne, zawarte w "zapachach" uszkodzą praktycznie każde tworzywo sztuczne.

Kacper69 jakie naklejki z panelu radia odpadają? 

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Renia08 napisał:

Spadł mi zapach z lusterka I moja deska wygląda jak oblana kwasem.

Dlatego ja żadnego dziadostwa typu "zapachy w buteleczce" nie używam... Wystarczy mi zapach czystego samochodu, ewentualnie choineczki na lusterku.

 

17 godzin temu, Renia08 napisał:

Wszystkie Meganki mają gumę na tym wszystkim i siła rzeczy zejdzie to każdemu chyba, że klikacie z siłą nowodorka samym opuszkiem.

Tak jak pisałem kilka postów wyżej w PH2 to poprawili. U mnie nic takiego się nie dzieje. Nie widziałem również żadnej Meganki PH2, która by miała zdarte przyciski od radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Silverek napisał:

Wystarczy mi zapach czystego samochodu, ewentualnie choineczki na lusterku.

Choinka też Ci narobił szkód jak czegoś dotknie :)

1 godzinę temu, Silverek napisał:

Nie widziałem również żadnej Meganki PH2, która by miała zdarte przyciski od radia.

Kto w sobie sterowania z kierownicy używa jeszcze przycisków na radiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pbet napisał:

Choinka też Ci narobił szkód jak czegoś dotknie :)

Istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że spadnie z impetem tak jak to bywa w przypadku "buteleczek".

 

4 minuty temu, pbet napisał:

Kto w sobie sterowania z kierownicy używa jeszcze przycisków na radiu?

Pasażer siedzący obok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam buteleczke z zapachem na lusterku w dodatku zakręcona tak, że sam będę miał problem z odkręceniem. Meganki mają też straszną lipe z nawiewami (ostry spad) więc nie da się nic włożyć, już mi nawet dziabąga od regulacji przyjarało i muszę malować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renia08 w większości wątków na forum twierdzisz, że Meganka jest "ble". A to, że gorszej jakości materiały są użyte, a to że nagłośnienie słabe. Mam w związku z tym dla Ciebie wyjście z tej sytuacji.. zmień samochód na coś od innego producenta :96_ok_hand:

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Silverek napisał:

Pasażer siedzący obok :)

Pozwalasz? U mnie kto kieruje ten rządzi :)

12 minut temu, Renia08 napisał:

Meganki mają też straszną lipe z nawiewami (ostry spad) więc nie da się nic włożyć, już mi nawet dziabąga od regulacji przyjarało i muszę malować. 

Szukajcie, a znajdziecie.

https://www.wunderbaum.pl/kategoria-produktu/invisi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pbet napisał:

I kolejna szalona teoria naszego przyjaciela @Renia08 legła w gruzach :P

 

1 minutę temu, pbet napisał:

Pozwalasz? U mnie kto kieruje ten rządzi :)

Sporadycznie pozwalam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria teorią ale co mi po tym zapachu jak nie znajdę odpowiedniego dla siebie? Rzuciliście się na mnie jakbym Wam jakąś krzywdę zrobił.

Sarkazmu w waszych postach w moim kierunku więcej niż w normie. Szkoda gadać. Oby autor wątku sobie odpicował bryke i się nią cieszył :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Renia08 napisał:

Meganki mają też straszną lipe z nawiewami (ostry spad) więc nie da się nic włożyć

A te takie listki zapachowe? Ja je wkładam u siebie w te nieruchome nawiewy idące na boczne szyby. Pewnie w M3 też da się je tam upchnąć. Nic mi nie majta, a z tych nawiewów powietrze sączy się delikatnie, więc i aromat w aucie nie jest "do porzygu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić spray np sonaxa do deski który pachnie conajmniej tydzień nowym wozem :)

 

ten jest super. 

 

https://mrcleaner.pl/plastiki-wewnetrzne-kokpit/sonax-xtreme-cockpit-matowy-odzywia-wewnetrzne-elementy-z-tworzyw-sztucznych-ostatnie-sztuki

 

Edytowane przez Sarna1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu zamontowałem na szybe swój uchwyt na tel, lekko opierał się o środkowy daszek zegara - dzis ma 20 wgniecen od ramienia uchwytu xD
Ta guma jest jednak sporo bardziej miekka niz ta w Golfie, i od samego patrzenia na nią się niszczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!