Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chce kupic: Megane III 2016, Grandtour, Limited, 1.5 dCi, 110km, FAP


PeeKaa

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, omega napisał:

Uważaj na sterownik silnika, bo potrafi płatać figle.

Jakbyś pisał  pod adresem Opli to byłoby to prawdą.

Dnia 21.10.2020 o 10:24, omega napisał:

Ja nie spotkałem się jeszcze z dobrą nawigacją pokładową, a mam służbowo kontakt z osobami, które maja naprawdę "bryczki" Nikt nie jest zadowolony z ich nawigacji.

To prawda - sam używam Android Auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@omega sprowadziłem w życiu wiele aut z zachodu :) dla siebie i na handel i nie do końca się z To a zgodzę :) ale OK, niech będzie. 
Dla mnie taka biedna megane za 30 koła to strzał w kolano - za rok dwa będzie warta może 20 ;), ten diler (Polak :) ) musi być szczęśliwy że sprzedał Lanosa rocznik 2015 za tyle kasy....... a nowy właściciel marzy o czymś takim jak czujniki parkowania ....... przecież mamy XXI wiek :)

Rozbraja mnie gadka o wysokich cenach aut na zachodzie - tą przykładową megane, sredniozarabiajacy Niemiec kupuje za 2,5 wypłaty :). To nie samochody są drogie tylko Polacy mało zarabiają :) względem zachodu. Tyle i aż tyle......

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od upominania jest administracja - proszę zgłaszać (raportować) takie posty, które to też już wyleciały w kosmos, jako nie na temat :!:  - Prezes 

Kolega @PeeKaa kupił stosunkowo młody samochód, z małym przebiegiem z wyposażeniem o którym wcześniej był informowany. Mieszka w Niemczech i tam pracuje więc pewnie też za dwie, trzy  wypłaty kupił. Nie ma czego żałować a doposażyć może za grosze. Zwłaszcza jak wpadnie do Polski.

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej zrobić sobie listę wyposażenia jakie wóz po prostu musi mieć I szukać tylko takich żeby później nie bawić się w „doposażenie” tym bardziej w nowym wozie. Samochodów jest Mnóstwo i na pewno trafimy używkę taką jak chcemy. 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, aniewa napisał:

Podaj VIN to będzie można sprawdzić z jakim wyposażeniem wyszedł z fabryki.

 

Mlzna to jakos samemu w internecie sprawdzic..? Jest jakas strona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz że jednak są emblematy i napisy Limited to jakiś dramat wyposażenia jest.

Z mojego L to masz tylko tempomat i ogranicznik.

 

Edytowane przez tomgrandtour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy LIMITED to wygląda tak jak ten.

otomoto.pl/oferta/renault-megane-dealer-renault-karlik-1-5-dci-110km-limited-navi-fv23-salon-pl-ID6DooMU.html

 

Policz ile trzeba dołożyć do tamtego, żeby wyszedł taki wypas.

A po dzisiejszym kursie €uro, to ten z Niemiec wyjdzie gdzieś ~ 31 418 pln

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykleili w komisie emblematy i listwy na progach z Limiteda i tyle.

Za nawigację i joystick było wtedy 3000pln dopłaty więc podziękowałem i nie żałuje, telefon mi wystarcza do navii.

 

Edytowane przez tomgrandtour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!