Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II - Tricks & Tips


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem to co opisałeś u siebie w sceniolu drugim.

Otwarłem schowek w podłokietniku by światełko świeciło. Zamknąłem auto, wszystko zgasło, poza kontrolką hamulca elektrycznego i podświetleniem przycisku centralnego zamka na konsoli.

Po minucie i te 2 czerwone punkciki zgasły.

Teraz wyjąłem baterię z karty, by jej antena nie wyczuła.

Próbowałem otworzyć auto normalnie wkładając rękę za klamkę HF, a także pociągając za nie.

Nie dość że się nie otwierało, co jest normalne w takiej sytuacji, to nawet nie zapalało się to oświetlenie otwartego podłokietnika. Wynika z tego, że działanie albo soft w mojej wersji już jest taki jak powinien.

Co do złącza pod autem, to nie przypominam sobie by tam coś było ale ja mam diesla. Przy benzynce może to być złączka od sondy lambda, tej drugiej, za katalizatorem.

Ale tu, niech koledzy od benzyniaków się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przełączał szybkościomerz na mile (trzymamy długo START + przycisk komputera podczas rozruchu).

Czy przebieg auta pozostaje milach czy jest w kilometrach, a w jakich jednostkach podawane jest zużycie paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sprawdzałem dziś tryb testowy u siebie w MIIphI i u mnie wejście do niego jest banalnie proste - trzeba po prostu odpalić auto trzymając przycisk na prawej manetce. Mam HF, zatem nie trzeba było wkładać karty, nic przytrzymywać dłużej itp. Soft mam 9.05. A teraz pytanie: aby wyjść z trybu testowego użyłem "bolca" zerowania przy zegarach - no i poza wyjściem z trybu testowego wyzerowały się przebieg,średnia,zużycie itp. Czy jest możliwość wyjścia z trybu testowego aby nie wyzerować tych liczników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów , i jednoczesnie przepraszam gdyz jestem pierwszy raz na forum. Bardzo prosze jesli ktos wie jak mozna mi pomodz o podpowiedz, a mianowicie kupilem Megan II CC 1.9cdi 2005rok. i jest to mozna powiedziec calko dla mnie, mam jedynie maly problem, gdy jade predkoscia do 125km/h jest wszystko ok ale jak juz przekrocze ta predkosc to jest bardzo denerwujacy sygnal ktory sie powtarza, przyciskalem wszystkie przyciski ale nie umie tego wylączyc czy kotos umie mi pomowdz? gdzie jest te magiczny przycisk by to wyłaczyc. Dziekuje za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to dzwiek taki bimp-bimp ktorego mozna ustawic do predkosci by jej nie przekraczac,ale w moim przypadku jest on juz ustawiony prawdopodobnie przez producenta lub poprzedniego wlasciciela , nie ma zadnych komunikatów na wyswietlaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem jak to jest zrobione a jesli mozna samemu ustawic to jak? gdzie to sie ustawia by to cos wyłaczyc, bo mam teraz włączoną. Powiem szczerze bardzo irytujace jest to a szczegolnie gdy jade 120km/h i chce wyprzedzic a tu nagle jakis dzwiek do momętu az nei zwolnie do okreslonej predkosci czyli w moim przypadku do 125km/h Myslalem ze mozna to samemu wyłaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony pod kierownica masz koło przycisku z ESP (pierwszy z prawej) włączasz nim tempomat do góry a w dół ogranicznik i ustawiasz przyciskami przy kierownicy ograniczenie,to działa podobnie jak tempomat.

Piszesz że masz włączoną,a świeci ci się pomarańczowa kontrolka w postaci zegara??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta funkcja jest do wyłączenia tylko CLIPem. Podczas bawienia się nim widziałęm coś takiego w menu, jest to wersja na Ariabie Saudyjska czy coś. Może wcześniej jakiś dziadek/babcia powoził lub małolat i wstawili mu to, żeby trzymać szybkość. Zdajej się 120 jest max w Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest napewno wlaczona bo sygnalizuje dzwiek , tej kontrolki nie mam co swieci jako tempomat, no i nie ma w mojej wersji tempomatu co bardzo mnei zdziwilo bo nie mam przyciskow na kierownicy, a tak gdzie jest przycisk ESP to go mam a z boku niego jest zaslepka nie ma przycisku i pozniej jest zciemnianie tablicy i rególacja swiatel juz na koncu po lewej stronie. Widze ze mam jakis dziwny przypadek Sygnał jest a nei mam mozliwosci jakby jego wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!