Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Led do jazdy dziennej P21W


Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeszukalem forum ale nie znalazlem tematu ktory mnie interesuje jestem nowym uzytkownikiem ktory zakupil dla zony  Renault Megane 3 2009 1.6 i chce zmienic zarowki do jazdy dziennej na jakies z ładniejsza barwa.Moje pytanie to czy jak zaloze jakies ledowe P21W to bedzie wywalalo błąd spalonej zarowki? Ewentualnie moze ktos ma jakies sprawdzone zarowki które poleci? Ja osobiscie myslalem o philips ultinon Pro300 ale szkoda mi dac 100 zl za komplet i miec bład na desce.

Pozdrawiam

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6 :!: - aniewa, jeżeli masz problem z literami PL to zgłoś w administracji forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, klee napisał:

Moje pytanie to czy jak założę jakies ledowe P21W to bedzie wywalalo błąd spalonej zarowki?

Będzie ciągle wywalało błąd żarówki, ale nie na wyświetlaczu tylko po podłączeniu jakiegoś interfejsu. Pokaże błąd w module USM/UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na tych:https://allegro.pl/oferta/dioda-led-x501-biala-m-tech-r10w-p21w-6w-12v-dc-12038462971  Bardzo żywotne to one nie są, ale mi zwykłe tak wyprażyły oprawki, że się zwyczajnie rozkruszyły. Błędów żadnych nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykłe żarówki i szczerze po 3 latach wymieniłem bo się spaliły i nic nie zmieniam. Fakt barwa biała jest ładniejsza. Ale przypadku oświetlenia jestem fanem zabierania dowodów rejestracyjnych za oświetlenie bez homologacji bo mamy w Polsce plagę złego oświetlenia.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja meganką na ledowych "dziennych" żarówkach przejechałem 2/3 Dani, połowę Francji i północną część Niemiec, dwa razy też byłem w Holandii ( wakacyjne wycieczki), i nigdy w życiu przy żadnej kontroli nikt się nie przyczepił :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się nie przyczepił wcale nie oznacza że wkładanie żarówek bez homologacji jest ok. Większość roku niestety jeżdżę gdy jest ciemno. Przynajmniej rano i przez las i to jest po prostu dramat. W przypadku dniówek oczywiście zagrożenia rażeniem nie ma.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jest ok, ale w USA tak jeżdżą i nikt ślepoty nie dostaje na drodze. Unia trochę za bardzo fiksuje się tymi wszystkimi przepisami, Ja tylko mówię że przejechałem kawałek europy, i absolutnie nikt nie zwrócił uwagi na te ledy w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się policjant będzie chciał przyczepić to będzie Ci w deszcz kazał rozłożyć trójkąt awaryjny także to czepianie to sobie możemy darować.

Kilka kontroli m3 i teraz l3 i problemów z dziennymi nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

Założone Żarówki LED Osram w5w P21

Są ok ,ale po jakimś czasie sprawdziłem błędy w PyClip i pokazuje bład świateł do jazdy dziennej automatycznych

Dtc 923118.

Nie da się go usunąć.

Czy to od tych żarówek może być? 

Dziś zmienię na zwykłe i sprawdzę jak z błędem...czy się skasuje.

71EKD8kw8XL._AC_UF894,1000_QL80_FMwebp_.webp

Screenshot_2023-08-09-07-58-29-25_465841b4a08077febee21be8afb3c56e.jpg

Screenshot_2023-08-09-07-55-29-68_465841b4a08077febee21be8afb3c56e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za idiotyczna kontrola przepalonej żarówki tylko przez program diagnostyczny?  Jeżeli zakładacie ledy to mocne około 5W by w słonecznym dniu było je widać. Kiepskie przetwornice mogą zakłucać radio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!