Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem bo próbowałem już przytrzymywania przycisków na opuszczonych szybach ale bez zmian,czyli opcji brak

Co do składanych lusterek przy zamykaniu auta i otwieraniu widzę,że w sceniku działa a megany mają ten bajer do aktywowania,czy tylko pozostaje recznie przekręcać pokretło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do składanych lusterek przy zamykaniu auta i otwieraniu widzę,że w sceniku dział

Działa ale tylko w moim i jeszcze kilku w Polsce. W megankach też i nawet w Lagunach ale na trochę innych zasadach. Opis przeróbki instalacji fabrycznej znajdziesz w odpowiednim temacie i downloadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha więc temat do przejścia po ingerencji w elektrykę,myślałem,że metodą;przyciśnij,przytrzymaj.... to sobie odpuszczę,żadko składam a jak już to pokrętłem sobie chociaż ruszę :) dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingerencja w elektrykę niewielka, tylko 2 przewody przeciąć, by do ich 4 końcówek powstałych w ten sposób nowe podłączyć, z dorobionego modułu przekaźników. No i moduł podłączyć w odpowiednie miejsca.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak prawdą jest, że ślepi w karty nie grają, do kompa też nie powinni siadać.......

http://megane.com.pl/files/file/112-wymiana-zarowek-podswietlenia-pokretel-nadmuchu-megane-ii/

Interesują Cię punkty od 1 do 5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikro switche wymienione na fabryczne, działają wszystkie, ale wykrywanie dłoni ani jedno,przyklejenie odblasków(lusterek) pod klamką też nic nie daje a na pociągnięcie działa tylko lewa tylna klamka, a próba zdjęcia tapicerki, po godzinie szarpaniny zakończona, bo wolałem nic nie połamać.

PS. A jeszcze jedno, u Was też występuje napięcie na wszystkich kablach od mikro włączników, jak przykładam miernik wyskakuje mi około 1Volta?

Edytowane przez rafoooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Także borykałem się z problemem systemu hands free. Otwieranie działało tylko po stronie pasażera i tylko za pomocą pociągnięcia klamki - puszczenia - ponownego pociągnięcia. Guzik zamykania auta działał tylko w jednych drzwiach. Czytając posty poprzedników spróbowałem sposobu na przytrzymanie działających drzwi (u mnie 20 sekund) I tak powoli udało mi się ożywić wszystko:) Działają zarówno czujniki włożenia dłoni w klamkę jak i wszystkie przyciski zamykania auta. Mogę tylko podziękować że ktoś wcześniej wpadł na taki pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że twoja radość długo nie potrwa, jak już coś nawalało, tzn że coś jest nie tak, ja też tak próbowałem, ożywiałem na chwile a zaraz już gdzieś była awaria i wszystko siadało, po wymianie switchy wymieniłem teraz dwa sensory z przodu, oba robiły zwarcie (na allegro po 15zł znalazłem), narazie tydzień jest ok, a co dalej będzie to się okaże. Zrobiłem pare przydatnych fotek, jak będe miał czas to wrzucę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=sensor+hands+free

 

Trzeba zdemontować tapicerkę drzwi, zdjąć klamkę zewnętrzną, i dostać się do sensora od wewnątrz. Mi wymiana sensora zajmowała niecałe 20min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!