Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

jak taką aktualizację przeprowadzić? Napisz coś więcej.

Pytanie: jak wyłączyć w tom tom dźwięk ograniczenia prędkości? Np jadę 90 na nawigacja wskazuje, że tu jest 80 i pika co chwilę.

Chodzi o to, że tam gdzie się poruszam prawie zawsze różnią się te ograniczenia od znaków przy drodze. A to pikanie jest denerwujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dreq02 napisał:

dzięki, ale szukałem wyciszenia i nigdzie nie znalazłem. Jedynie wyciszenie wszystkiego. A co do aktualizacji to dzięki. Czyli ważne by zrobić przed kwietniem.

Aktualizacja dotyczy TT bez LIVE i R-Link 1 w TT Live w R-linku 2 nie trzeba nic robić

Link do aktualizacji https://easyconnect.renault.pl/pages/software-upgrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2019 o 21:07, dreq02 napisał:

dzięki, ale szukałem wyciszenia i nigdzie nie znalazłem. Jedynie wyciszenie wszystkiego.

Powiedz tak szczerze, czy korzystasz z tej nawigacji, że dźwięki są Ci potrzebne? Pewnie jak 99% jej użytkowników odpowiedź brzmi NIE. Ścisz w takim razie wszystko i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I apologize in advance for my Polish because I use a gugl translator. I am from Serbia and I installed it in my megan tomtom according to the instructions from this forum. Navigation works, but does not display information from the radio. My original radio usually runs all controls of both the radio and the steering wheel (flat without bt). My original radio in CLIP was already configured to work with navigation, even though the car is without navigation. When I try to change the configuration in CLIP, I do not accept the configuration. Other radio I bought with navigation (from BT) will not even start (the whole system will not start). CLIP does not see him at all.

IMG_20190417_135242.jpg

Edytowane przez gileii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!