Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatecznie kupiłem dywaniki z FROGUM-u, mam wersję Bose i ten rosyjski pod fotel pasażera by się nie zmieścił, trzeba by pewno uciąć rant. Dywaniki pasażera i tylne bardzo dobrze dopasowane, kierowcy nieźle dopasowany. Nie śmierdzą, nie ślizgają się mimo braku stoperów, ten od kierowcy mógłby trochę bardziej zasłaniać wykładzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, po przeczytaniu opinii na temat dywaników gumowych zdecydowałem się na kupno tych "rosyjskich". W mojej ocenie są idealne i lepszych mi nie potrzeba. Bardzo dobrze chronią przestrzeń pod sprzęgłem i hamulcem. Podnóżek jest dobrze chroniony a dywanik dobrze przylega w tym miejscu. Dywanik od strony kierowcy trzyma się na jednym stoperze ale nie zauważyłem aby się przesuwał. Ogólnie uważam, iż na chwilę obecną podjąłem dobrą decyzję jeśli chodzi o te dywaniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również zakupiłem ostatnio dywaniki "Rezaw-Plast" do Megane 3 GT i mam mieszane uczucia. Jakościowo są dobre, nie śmierdzą - wręcz mają przyjemny zapach.

Jeśli chodzi o spasowanie to:

- mata do bagażnika - pasuje idealnie

- przód kierowca - nie do końca dobrze, brakuje pokrycia części podłogi z lewej strony przy fotelu

- przód pasażer - wszystko ok, może troszeczkę za mało idzie do góry (pod schowek)

- tył - dywaniki są trochę za małe

Edytowane przez bogul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem, ale jest dość lekki. Wydaje mi się, że jest cieńszy niż dywaniki do kabiny.

 

2.84kg na stronie producenta :-)

Edytowane przez bogul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Polecam dywaniki gumowe w firmy Polgum - ich sklep internetowy https://dywaniki-samochodowe.com/

Za komplet do Grandtour zapłaciłem coś ok. 50-60 zł. Guma ok, dopasowanie też, jedyne co można się czepić to dywaniki na tył, bo te co polecają (pod wymiar) mają ścięte rogi (od strony drzwi). Jak to w praktyce się sprawdzi, tzn. czy brud będzie osiadał ocenię w najbliższych miesiącach. Generalnie z tej firmy są najlepsze dywaniki jakie miałem w samochodach - kupiłem kilka lat temu komplet do Clio, które pasują idealnie i mają głębokie ranty. Te do Meganki z przodu też mają dość głęboki rant, choć mogli trochę lepiej się postarać (jeszcze ciut więcej gumy na wysokość rantu). Guma stosowana przez producenta jest dość gruba, więc wytrzymają długo pod kobiecą szpilką.

 

 

Zgadzam się z Tobą też kupiłem u nich dywaniki dokładnie te http://dywaniki-samochodowe.com/pl/p/Dywan-do-docinania-kauczuk-z-PVC-tekstylny-TS3328P/746i jestem zadowolony, solidne wykonanie, po zimie praktycznie jak nówki a u mnie też kobita jeździ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak wygląda sprawa z dopasowaniem dywaników Rezaw-Plast ? Otwory też pasują do uchwytów ? Z tego co widzę to tanie nie są  (120PLN) a oryginalne renault kosztują 150. Jak idealnie nie pasują to chyba się zdecyduje na oryginalne dywaniki.

 

Jednak Rezaw-Plast są tańsze, 84 PLN na allegro więc je jednak wybiorę. Dzięki

Edytowane przez szmydu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konwil ma takie więc może podzieli się opinią. Dywanik kierowcy nie będzie pasował w fabryczne stopery ale pewnie można go sobie przerobić. Zwróć uwagę na rozmieszczenie otworów na stopery w dywanikach oryginalnych, a tych od Rezaw. Oryginalne mają jeden duży minus - bardzo płytkie korytka. Ja mam takie i są ok ale na zimę na 99% będę kupował te od Rezaw żeby się woda i śnieg nie wylewały na podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!