Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Rigumy w grandtourze i ich nie polecam. Po pierwsze nie zakrywają dobrze podłogi z tyłu (pusta przestrzeń za szynami fotela), co widać na dołączonych przez altair4 zdjęciach. Te dywanik są do hatchbacka. Dodatkowo po pół roku użytkowania dywanik kierowcy jest już przetarty i przed zima muszę kupić kolejny :(

 

Edytowane przez szmydu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

zatem zostaje sprawdzić te z Sącza.

Jakiś czas temu przyszły welurowe, te które ma @lordboss . Przednie pasują idealnie,  ten pasażera jest dość długi. Ten od kierowcy zatrzaski ma w odpowiednich miejscach. Jedynie na minus to, to że tylne mają za mocno wycięte części za szynami foteli.

 

Dla potomności, dywaniki są czarne, nitka biała, napis srebrny. Wg mnie ten srebrny to praktycznie jak biały. Jak ktoś chce pod kolor srebrnego auta to pewnie lepszy będzie napis o ton ciemniejszy od srebrnego.

 

IMAG2090.jpgIMAG2091.jpgIMAG2087.jpg

Edytowane przez Jarek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jedynie na minus to, to że tylne mają za mocno wycięte części za szynami foteli. " bo tak jak te rigumy są do hatchback'a. Hatchback ma mniej miejsca z tyłu. Osobiście nie znalazłem dywaników, które byłyby zaprojektowane z myślą o grandtourze (co jest dość dziwne). Pozostają więc chyba tylko oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

IMAG2357.thumb.jpg.3fd19220401e42c22b171e8d7091a56f.jpgIMAG2357.thumb.jpg.3fd19220401e42c22b171e8d7091a56f.jpgJestem kilka dni po zakupie gumowych. Wybrałem jedne z tych niby Ruskich. Sprzedająca na alledrogo poleciła ten model, wg niej jest lepiej dopasowany. Niestety nie można podjechać, żeby przymierzyć i sprzedaż tylko wysyłkowa.

Na plus:

- nie śmierdzą nic

- pasują bardzo dobrze (lepiej niż oryginalne - jak patrzyłem po zdjęciach)

- mają osłonę tunelu za przednimi siedzeniami

- mają 3-4cm rant

- mają mocowania przednich dywaników

- mają osłonę pod lewą stopę

Na minus:

- mocowania mogłyby być umieszczone tak jak fabryczne

- osłona na tylny tunel po kilku dniach jeszcze się całkiem nie ułożyła (może to spowodowane, że nie są one z miękkiej gumy, tylko jakby hmmm.... plastikowe ?

 

Nie wiem jak będzie z trwałością, ale narazie polecam/.

IMAG2356.jpgIMAG2358.jpgIMAG2357.thumb.jpg.3fd19220401e42c22b171e8d7091a56f.jpg

IMAG2354.thumb.jpg.5faf727db6e0b10ccae29141ac38e6d2.jpgIMAG2355.thumb.jpg.080e746a8426dd900897096047ea99b3.jpg

Edytowane przez Jarek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś chciałby się skusić na te dywaniki https://allegro.pl/oferta/renault-megane-iii-3-gumowe-dywaniki-stopery-7056801997 to odradzam. Miejsca na stopery znajdują się w innych miejscach niż te, które są w samochodzie. Dodatkowo nie pokrywają się prawidłowo z podłogą.

Edytowane przez Silverek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylnych nawet nie przymierzałem bo najważniejszy, czyli od kierowcy mi nie podpasował :) Wychodzi na to, że nie ma co "dziadować" tylko trzeba troszkę dołożyć i brać Rezawa. Na chwilę obecną to chyba najlepsze dywaniki do MIII.

Edytowane przez Silverek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam matę bagażnika z Rezawa i jestem zadowolony. Wysoka jakość wykonania, dobre materiały, pasuje bardzo dobrze. 

Jak kupiłem auto i zobaczyłem dywaniki, które w nim były to już wiedziałem, że to będą jedne z pierwszych rzeczy do zrobienia. Tylne zakrywały może połowę powierzchni, przedni kierowcy też jakiś za skromny jak dla mnie, jedynie przedni pasażera był/jest OK. Teraz z tyłu mam dywaniki z... Corsy C. Pasują całkiem nieźle. Z przodu jakiś polski "made in China" za 2 dychy z allegro (wietrzyłem kilka tygodni i jest teraz bardzo dobry) :)

Edytowane przez MariuszNS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!