Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja Carminat TomTom


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie miałem żadnego kuponu.

W koszyku też miałem kwotę ~ 135 zł, ale jak przyszło do samego płacenia , to cena sama zrobiła się na 109 zł.

Dla mnie to cena bardzo dobra za mapy całej Europy.

Może TOM TOM sam zrobił jakąś dodatkową promocję o 25 zł ?

A może to kwestia przeliczania ceny z € ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kataryniarz: kurczaki po wpisaniu 2 pierwszych cyfr urządzenia dostaję komunikat "Niestety, produkt Mapa Europy - Najnowsza mapa + 5 aktualizacji nie jest obsługiwany przez to urządzenie"

Mam Carminat TT Live WTF? W spisie zgodnych urządzeń moje występuje. Urządzenie wypisuje mi w szczegółach AK....

Edytowane przez makgajwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie aktualizowałem. Chciałem dokonać zakupu nowej mapy całej Europy (aktualizacja wygasła mi w ubiegłym roku) przez sklep, nie mając wsadzonej karty pamięci do kompa. I tam w polu poniżej była rubryka do wpisania 2 cyfr numeru fabrycznego w celu sprawdzenia kompatybilności map z urządzeniem.

Sprawa rozwiązana: ten mój nr AK... to nie jest nr fabryczny Ten numer można odczytać tylko poprzez program TTHome (menu pomoc/informacja o systemie) i tu jest IB.... I teraz gra.

Zakup natomiast najlepiej dokonywać przez internet albowiem program TTHome nie zawsze pokazuje poprawne ceny. Ponadto nie wiem czy jest tam opcja wpisania kodu.

Kolejna sprawa w TTHome można kupić mapy z aktualizacją roczną, a opcji na 1,5 roku już nie wypisuje.

Edytowane przez makgajwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby podawania początku nr seryjnego, zresztą nawet po podaniu napisze, że urządzenie nie obsługuje tych map.

Musisz mieć konto na Tomtom i przypisane urządzenie do konta. Jeżeli używasz Home i logujesz się, to konto już masz. Podczas zakupu karta w czytniku, nie wiem czy to akurat konieczne.

Zakupy robisz na stronie, w Home niestety są ceny inne, wyższe. Przed zakupem należy się zalogować danymi z Home.

Zniżka 40% i kod zniżkowy działa, końcowa cena mapy Europa to 84,97 zł.

Jest to zakup jednej aktualnej mapy, bez żadnej przyszłej darmowej aktualizacji.

Właśnie kupiłem dla kolegi.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lelupi: Jak wspomniałem z numerem seryjnym, który można odczytać w TTHome już jest ok.

Chciałem mieć pewność, że zakupię działające mapy.

Zakup zrobiłem na stronie. W Home cena była taka sama, lecz jedynie z opcją na rok. Zniżka i kod działa, chociaż trzeba uważać po po przejściu do kasy pojawiła się cena bez zniżki i musiałem jeszcze raz robić. Za drugim razem już zapłaciłem poprawną kwotę.

Jeszcze w panelu nie jest mapa aktywna, tak samo w Home, trzeba chyba poczekać na zaksięgowanie.

Cena 114 z aktualizacją na 18 m-cy (Europa Środkowa+Wschodnia) to bardzo dobra oferta. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie mapy, Home podawał ceny na mapy dużo wyższe niż na stronie (około 200 zł za mapę). Z tym, jak już pisałem ja kupowałem mapę nie aktualizację.

W marcu 2014 roku, taką mapę dla siebie kupiłem za 270zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to jest z tą funkcją TOM TOM LIFE?

Ja niem mam wykupionej tej opcji , w Polsce działa mi tylko sama nawigacja TOM TOM.

Ale, ostatnio byłem w RFNie i tam, prawie zaraz po przejechaniu granicy dostawałem na nawigację informacje o korkach, robotach drogowych , spowolnieniach itp.

Nawigacja sama sugerowała też zmianę trasy na szybszą.

Czy to znaczy że Niemcy mają te funkcje za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Europie działa bezpłatne TMC (zielona kulka jak jest aktywne) i stąd miałeś informacje.

 

P.S.

Live ostatnio u mnie idealnie sprawdził się na trasie PL-IT, dwa duże korki idealnie objechane + na bieżąco informacje o ich długości. Szkoda, że w PL nie jest tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko też jest uzależnione od użytkowników. U nas w Polsce mało kto używa takich funkcji. W europie jest ta funkcja bardziej powszechna tym bardziej w DE gdzie na autostradach jest jeden wielki korek.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!