Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu jacyś mityczni ludzie w renault i "zwykli klienci"...

 

Dodano: 23 kwi 2017 - 10:17

Dlatego odpuściłem, uderzę jeszcze do innych i jak również będzie tak bidnie to poczekam do wakacji, może się coś zmieni w polityce rabatowej.

 

 

To nie chodzi o politykę rabatową. Jedz do innego salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem 5 lat Megane II 1,9 dCi 120KM Wygodna dość fajne przyśpieszenie i spalanie, dlatego jako następny samochód wziąłem Renault też Megane ale III 2014 po lifcie świetny przód bardzo mi się spodobał ale nie byłem przekonany do benzynki 1,2 130KM ale jestem miło zaskoczony, samochód cichutki mało pali, ale prawdę mówiąc częściej jeżdżę na stacje paliwową, a niby pojemność zbiornika i spalanie porównywalne do 1,9 dCi, tył nie jest czymś super w MIII musiałem się do niego przyzwyczaić, może i kolega ma racje żeby teraz coś zmienić, a nie ciągle Renault, choć Mazda też ładnie wygląda ale MIV ma urok, może będzie się trzeba przejechać do salonu Mazdy, wziąć na przejażdżkę 2,0 120KM i przekonać się samemu, ile w niej miejsca jest z tyłu, ile pali i po dotykać fizycznie materiałów w środku. Ale wizualnie to Megane IV lepiej wygląda szczególnie w reflektorami ledowymi z przodu pure vision. I tył jest genialniej zrobiony niż w Mazdzie. Nie wiem jak jest z awaryjnością Mazd. Zrobiłem prawie 60 tyś/km MIII i nie było większych problemów prócz spalonych głośników które wymienili na gwarancji choć jakość w mojej wersji jest słabsza niż w MII. Jeżeli możecie to podajcie ile daliście kasy za swoje wersję i ile wytargowaliście.

 

Hehe, jednak są te ciągoty dalej do Renault. Przywiązanie do marki nie jest dobre. Nie wiem ile masz lat, ale w młodym wieku trzeba pojeździć różnymi markami. Wiadomo, każdy robi co chce i nikomu nic do tego. Czemu tylko Mazda? Mazda pewnie Ci się nie spodoba bo za fajnie wyposażoną trzeba dać 100 tys. złotych i miejsca z tyłu jest mało. Ponownie będzie zwrot do Meganki. Boisz się innych marek tylko dlatego, że ich nie znasz?

Przejedź się wersją 120 z automatem i 165 koni z manualem. Szkoda, że nie ma w Polsce wersji 2.5 litrowej z automatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 35 lat :) także jeszcze jestem dość młody, zależy kto czyta tego posta :) Na rynku ja nie mogę znaleźć innego autka które by było ładne tak jak Megane, tak jak czytałem i opiniuję Seat Leon, nie porywa wyglądem w środku jak w starym Tarpanie, przynajmniej silniki maja podobno oszczędne 1,4 125KM, Opel jest nudny szybko się już opatrzył, jednak na Megane IV można przy niej stać i oglądać. W nocy widziałem białą Megane IV na światłach :) piekna sprawa, wczoraj przed centrum handlowym stała Megane GT niebieska :) pięknie wygląda. Może trzeba poczekać na jakiś nowy silnik i ewentualnie na kosmetykę Face Liftingu może wszystko będzie led na zewnątrz.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 35 lat

To chyba jesteśmy ten sam rocznik, ja 82. Nowej Hondy Civic nie chcesz? Bo cenowo pewnie będzie to samo o ile M4 dostanie lepszy silnik. Prognozuję ponad 90 kafli za goły Intens.

Zobacz co ten silnik 1.5 potrafi, petarda ->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mnie przedrzeźniasz :?:

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Taka możliwość jest.Bez żadnych kombinacji i to nie jest nie wiadomo jaka super extra duża zniżka.Jest znacząca i może klient dostać jej mniej lub więcej.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9, 5.13 - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie od pracownika serwisu, który ma zniżkę, tylko od osoby zajmującej się sprzedażą to zależy.

Jeśli pracownik serwisu daje swoją zniżkę klientowi z ulicy to jest to już kombinacja po polskiemu właśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zniżki to taka socjotechnika. Ceny zawyżone celowo, żeby można było dawać upusty kompletnie nic nie tracąc na tym. Takie chwyty psychologiczne są dobre. Łatwo zyskuje się klienta, który jest podatny na takie sztuczki. Moje M4 katalogowo z pakietami kosztowało 82400. Finalnie 73000. Licząc opony zimowe klasy premium za które nic nie zapłaciłem samochód wyniósł ~71000 złotych. Czy ja mam z tego się cieszyć? Ja tu nie dostałem żadnej zniżki. Po prostu tyle powinien kosztować samochód i to jeszcze ze sporym zarobkiem dla producenta i dealera. Pewnie jakbym miał lepszą gadanę i wiedzę jak w tym biznesie się postępuje to można byłoby zejść poniżej 70k w tzw. okresie wyprzedaży 2016.

Drażnią mnie te głupoty zniżkowe. Wolałbym chyba realną, na sztywno cenę za samochód i jako gratis, symbolicznie, w prezencie dywaniki welurowe od producenta czy dealera. Nie jakieś zabawy w negocjacje cenowe, które i tak są ściemą. Ludzie nauczyli salony albo salony nauczyły ludzi, że bez zniżek na kilka tysięcy złotych to nie ma co rozpoczynać rozmowy.

Wydaje mi się, że nowe renówki osobowe są o jakieś ~20 tysięcy złotych zawyżone cenowo, żeby w razie czego można było konkretnie manipulować cenami, nawet w tzw. wyprzedażach rocznika i nadal zarabiając dużo per sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!