Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem jak miałoby to działać skoro w naszych radiach R-Link (tych obecnych) nie ma ani Android Auto ani Apple Car Play. Nie będę ukrywał, że jak się dowiedziałem, że będą to dodawać jedynie do samochodów wyprodukowanych od kwietnia 2017r. to trochę się zdenerwowałem delikatnie mówiąc. Zwykły skok na kasę, nic więcej. Chcesz mieć AA/ACP? Kup nowy model :mellow:

 

W innych markach nie mają z tym problemu i po prostu dogrywają. Przecież to jedynie aplikacja obsługująca telefon, a nie nowe radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niedługo się dowiem, zaraz jadę do salonu z ciekawości i zobaczę ile mi zniżki dadzą, jeżeli będę chciał Bose i w rozliczeniu sprzedać poczciwa MIII hehe. Dobrze by było mieć w trasie opcje połączenia telefonu z wyświetlaczem choć by oglądać lub puścić bajkę dla dziecka co by szybciej zasnęło hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie buty. Czy po podłączeniu telefonu można oglądać filmiki np. z youtube na wyświetlaczu 8,7" ? i czy na małym ekranie też to działa?

 

Nie można, niestety jest to system zamknięty i obsługuje tylko ich własne aplikacje. Dodatkowo większość jest niedostępna podczas jazdy, ale to oczywiste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po powrocie z Renault, niestety szefowej nie było, a jak szefowej nie ma to rewelacji też nie ma 3,5% obniżki, zatem wersja Bose 1,2 130KM z pakietem Techno i R-link 8,7" 84000 tyś.zł a goły Bose 83086.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak miałoby to działać skoro w naszych radiach R-Link (tych obecnych) nie ma ani Android Auto ani Apple Car Play. Nie będę ukrywał, że jak się dowiedziałem, że będą to dodawać jedynie do samochodów wyprodukowanych od kwietnia 2017r. to trochę się zdenerwowałem delikatnie mówiąc. Zwykły skok na kasę, nic więcej. Chcesz mieć AA/ACP? Kup nowy model :mellow:

 

W innych markach nie mają z tym problemu i po prostu dogrywają. Przecież to jedynie aplikacja obsługująca telefon, a nie nowe radio.

To by się zgadzało, sprzedawca poinformował mnie o tym ze R-link posiada CarPlay i Android Auto, a samochód odbieram w czerwcu, z reszta w dobie dzisiejszych smartphonów ich obsługa powinna byc kwestią podstawową. Może wprowadzą jakiegoś softa, który umożliwi obsługę dla aut wyprodukowanych wcześniej.

 

Moje Megane wycenili na 94 tyś : 1.6 dci 130, wersja bose, r-link 8.7, pakiet comfort, pakiet techno. Delikatnie ponad 10% upustu.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez wrobell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest chyba oczywiste ;) Tak to działa od lat i w każdej marce. Nikt Ci nie da >10% na podstawową wersję bez żadnych dodatków. Im bardziej doposażona wersja tym większy rabat.

 

Ja na swoją wersję po kilkutygodniowych bojach u kilkunastu dealerów uzyskałem troszkę ponad 13% i dla mnie był super wynik. Startowałem bodajże z 6% od strzała przez telefon.

Edytowane przez Geble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!