Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Na marginesie dodam iz zaktualizowanie tego to pare linijek kodu w software jestem informatykiem to wiem co mowie :) Generalnie Rlink2 bez Android Auto to bezsensowna zabawka ktora w przyszlosci zostanie zapewne calkowicie bez update. Zreszta Renault jasno podkreslilo ze bedzie rozwijalo Rlink2 pod Android Auto glownie teraz :) Dodam iz juz wydano bezplatna nawigacje z update i live traffic Waze w Niemczech do Polski zapewne dojdzie w Maju.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rlink to nie tylko multimedia. W wersji 8 calowej to zarządzasz praktyczniem całym samochodem. Niektórym Android Auto czy Carplay od Apple nie będzie w ogóle potrzebne. Wiadomo, lepiej mieć i nie używać niż nie mieć. Też jestem informatykiem(inżynier sieciowy). Jakoś nie płaczę, że nie będę miał Carplay a używam w domu maków, mam też iPhone'a 6S zsynchronizowanego z rlinkiem. Trudno, mały pech. Wsiadając do samochodu nie mam czasu bawić się bajerami multimedialnymi w samochodzie. Nowe mapy by się przydały bo te co są teraz to chyba sprzed 15 lat. Tomtom zawsze miał słabe mapy. Dobre mapy tomtom ma tylko na USA. Podobno i tak są niezłe, bo to co oferuje Mazda w swojej nawigacji to jakaś masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś może ile głośników posiada w standardzie Megane Grand Coupe w wersji Intens przy zakupie pakietu multimedia 8. W polskim katalogu nie ma słowa w czeskim jest za to pelna informacja iż posiada 8 głośnikow. Na marginesie dodam iż czesi daja za darmo 5 lat gwarancji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogu czeskim, slowackim oraz chorwackim wyczytalem jest tam jasno napisane iż przy zakupie pakietu multimedia otrzymujemy 8 glosnikow Arkamys. Polski katalog milczy na ten temat a w salonie powiedziano mi iż ma 4?!?! Czy możliwe że Renault Polska wypiścilo na Polski rynek gorszą wersje? Na marginesie dodam iż w Slowacji wersja intens kosztuje okolo 66 tys zl a pakiet techno 900 euro... Czyli okolo 3800zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Intens jest więcej niż 4 głośniki. W każdych drzwiach są głośniki, to już mamy 4 sztuki. Jest jakiś centralny na środku przy przedniej szybie i są chyba jakieś malutkie popierdółki, gdzieś tam porozmieszczane. Nie liczyłem ile jest głośników, ale być może jest ich wszystkich razem 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GrandCoupe w wersji Intens z wyświetlaczem 8,7'' i są 4 głośniki w drzwiach, 2 piszczałki z tyłu i prawdopodobnie dwa głośniki przy szybie zabudowane w desce rozdzielczej. Niestety nawet gdyby tam dali 12 głośników to nic by to nie zmieniło. Gra to po prostu słabo, najbardziej bolą niskie tony, a w zasadzie ich brak.

Edytowane przez Geble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że zaślepki są jedynie po bokach, bo centralny na środku przy szybie na pewno gra, bo jak się bawiłem balansem to grał jedynie przód, więc coś tam musi siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje od Renault iż w Megane GC czyli tak jak pewnie w zwykłej Megane jest 8 głosników. Nie są to jednak głosniki Arkamys teraz nasuwa mi się pytanie jak to możliwe iż Czesi i Slowacy czy Węgrzy mają auta tansze już na starcie o 7-8 tys zł i w dodatku inaczej wyposażone. Sprawdziłem tez w katalogu na Irlandie tez już w standardzie we wszystkich Megane od wersji Intense wkladaja glosniki Arkamys.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wersje wyposażenia ? Tu możecie zobaczyć jak to wygląda za granicą : https://www.renault.cz/content/dam/Renault/CZ/pdf/pricelists/megane-grandcoupe-price.pdf jedynie u nas w Serbi oraz Macedonii nie ma wzmianki o tym. Z samej ciekawości dodam iż np asystent pasa ruchu na Serbii kosztuje 50 euro :)

 

Dodano: 27 kwi 2017 - 01:20

Wklejam też odnośnik do Slowackiej wersji ceny w euro więc latwiej policzyć https://www.renault.sk/content/dam/Renault/SK/PDF/Cennik-a-financovanie/megane-grandcoupe-cenik.pdf

A tu odp. jaka dostałem z RP "W odpowiedzi na Pana zapytanie chciałem poinformować, iż nowe Renault Megane Grandcoupe w wersji Intens ma 8 głośników (4 w drzwiach, dwa wysokotonowe w desce rozdzielczej oraz dwa w tylnej półce), nie są to głośniki firmy Akramys, są to głośniki standardowe firmy Renault.

Do auta można dołożyć zestaw głośników z subwooferem firmy Focal"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!