Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

XIAOMI Redmi 4X a bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie mam taki sam zestaw, działa, aczkolwiek nie używam zestawu głośnomówiącego bo prawie non stop jeżdżę na yanosiku a jak mam sparowany telefon nie słychać komunikatów ani z telefonu ani przez głośniki. Na poprzednim LG G3s tez tak miałem. Coś źle ustawiam czy Wy tez tak macie? W sumie w ciągu kilkunastu lat dostałem tylko jeden mandat za to na 50zl niestety aż 6pkt karnych, dlatego jakoś niespecjalnie temat drążyłem. ps tel bardzo OK ale nie ma możliwość płatności. Brak NFC

Edytowane przez omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, omega napisał:

Coś źle ustawiam czy Wy tez tak macie?

Jeśli nie masz ustawionego źródła (media) na bluetooth tylko słuchasz radia, mp3 lub cd to nie usłyszysz dźwięków z telefonu bo bluetooth wtedy oczekuje na połączenie telefoniczne. https://megane.com.pl/topic/74427-czy-możliwy-dźwięk-z-telefonu-przy-innym-źródle/

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon kupiony, podłączony i działa ok. Kontakty są wyświetlane, nic się nie rozłącza. Jedynie nazwy utworów nie są wyświetlane, w poprzednich telefonach (samsungi) również nie byly one wyświetlane. Zastanawia mnie czy u kogoś z szanownych forumowiczów nazwy utworów są normalnie wyświetlane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kayaker napisał:

Zastanawia mnie czy u kogoś z szanownych forumowiczów nazwy utworów są normalnie wyświetlane?

Mój Samsung J5 2016 wyświetla nazwy piosenek jakich słucham przez Spotify na wyświetlaczu pod daszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kayaker napisał:

Zastanawia mnie czy u kogoś z szanownych forumowiczów nazwy utworów są normalnie wyświetlane?

I w ASUS-ie Zenfone 5 (ZE 500 KL) i w Samsungu J5 2017 nazwy utworów się wyświetlają - ja słucham muzyki poprzez Tidala, YouTube'a. Po przytrzymaniu przycisku SETUP wyświetlają się informacje o albumie i wykonawcy. Może u Kolegi @kayaker'a to kwestia oprogramowania radia :?:

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!