Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dołożenie świateł pure vision led


Rekomendowane odpowiedzi

@MarcinDe

 

Dla zabawy sprawdziłbym to - śmieszne pieniądze a w Fiacie 500 robi robotę :)

 

Zobacz ofertę: MINI ŻARÓWKI LED H7 CREE 20000LM ŻARÓWKA 6000K https://allegro.pl/oferta/mini-zarowki-led-h7-cree-20000lm-zarowka-6000k-10077651205

Edytowane przez Sarna1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Sarna1 napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania, pkt 5.9 - Prezes

Ale że niby czemu te nie mają dużego radiatora jak reszta mega LED-ów ??chyba, że radiator osobno do kupienia ?

 

BTW, widziałem filmik od turków ze zmianą na LED-y i jak dla mnie różnica w świeceniu i jakości samego światła jest prze-mega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany opinią o Tungsram +150% to polecam jak najbardziej. Ładne jasne światło, dużo mocniejsze niż zwykle h7, super oświetla i mokrą i suchą drogę. Cena bardzo przystępna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luxor1289 ja w celu rozpoznania przejrzałem yt i kilka filmików polskich. Wielokrotnie pokazywały one, że osramy są gorsze a tungsram świeci podobnie do philipsa tylko są tańsze. Zakupiłem na alledrogo nieco ponad 40 zeta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 17:01, Sarna1 napisał:

@MarcinDe

 

Dla zabawy sprawdziłbym to - śmieszne pieniądze a w Fiacie 500 robi robotę :)

 

Zobacz ofertę: MINI ŻARÓWKI LED H7 CREE 20000LM ŻARÓWKA 6000K https://allegro.pl/oferta/mini-zarowki-led-h7-cree-20000lm-zarowka-6000k-10077651205

 

Ja to jestem ciekaw gdzie one mają ten: 

  • Elektroniczny turbo-radiator aktywny z wentylatorem

 

Ja ma w 206CC założone takie - świecą ładnie, jasnym białym światłem. A w tym sprzęcie reflektory są zwykłe rozproszeniowe, razić nikogo nie rażą (sprawdzałem jadąc z przeciwka drugim autem [a w sumie dwoma różnymi]), świecą dalej. Mam jednak wrażenie, że odcinka nie jest idealna. Muszę sprawdzić na białej ścianie jak jest na tych LED'ach, a jak jest na zwykłej h7 (chociaż coś mi się zdaje, że na h7 to też ta odcinka nie jest idealna).

 

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post.

Proszę o pomoc w kwestii regulacji poziomu świateł Pure Vision w Megane IV 2016, potrzebuję zrzutu ekranu ustawień ddt4all:  levelizer - configuration z pojazdu, w którym takowa regulacja działa. Fabrycznie zamontowany jest regulator na tylnej belce, a chciałbym mieć regulację przy kierownicy. Dołożyłem przełącznik, zmieniłem konfigurację na DT_ENUMLvlCfg_MAN (było: DT_ENUMLvlCfg_RR_SSR), ale bez efektów, najwyraźniej brakuje innego parametru.

1918913361_Screenshot_20211122-230222_EcuTweaker.thumb.jpg.abad3d3000557a68dc8bc52f64d2783c.jpg223603639_Screenshot_20211122-230241_EcuTweaker.thumb.jpg.0b52a9fb4c35003c764a6b7c1befffed.jpg

Edytowane przez Fregate
estetyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie... koledzy jeśli mogę odgrzać temat..zamontowałem Full LED  w S IV 2019r  w którym była instalacja lamp 6-cio przewodowa. Przekodowałem ddt wg zaleceń i klapa.. welcome nie działa, drl nie działa -chyba, że  za drugim odpaleniem albo bawieniem się wcześniej manetką świateł..Prośba o printscreeny..dysponuje ktoś może? Gdzieś pewnie tkwi problem lecz nie wiem w której  konfiguracji oświetlenia. Help!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 21.05.2022 o 21:19, Demolek napisał:

  

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Dziękuję serdecznie za pomoc. Temat LED ów i innego doposażenia ogarnięty. Wszystko śmiga jak należy. Teraz widać wyższość Ledów nad żarnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!