Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dołożenie świateł pure vision led


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dziękuję za zainteresowanie ale może nie do końca jasno opisałem mój problem.

 

Chodziło mi o to, że przestał mi działać tryb auto tzn przechodzenie z samego paska led w ciągu dnia na pasek led+ led w soczewce od mijania po zmroku lub gdy gdzieś jest ciemniej np w tunelu itp.. 

 

W tej chwili w trybie auto święci się i pasek i led w soczewce do mijania bez względu na porę dnia i natężenie światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2021 o 15:39, adwokat napisał:

W tej chwili w trybie auto święci się i pasek i led w soczewce do mijania

Masz ustawione światła w trybie "skandynawskim". Czyli w pozycji "auto" - świecą mijania.

Sprawdź - w ddt4all - powinno byś "false" 

249084429_scandinavianrunninglight.thumb.jpg.c5841359a6c7f486b66b4cd6a0080c1e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program masz zapewne dobry, choć dla pewności ściągnij z najnowszą bazą danych, a nie dacia edition:

https://www.drive2.ru/b/498093336985338243

12 godzin temu, adwokat napisał:

nie wiem czy w moim programie jest taka opcja.

W programie jest taka opcja - tylko Ty szukasz gdzie indziej.

Tutaj masz poprawną ścieżkę do Scandinavian Light:

light.thumb.png.79565e8e31efb0fc63621c7ac372c959.png

BCM/UCH >

HFE_BCM_DDT_7_2_IMMO >

ExternalLights>

ExternalLights-Configuration

Przy okazji sprawdź co masz tutaj. Ten parametr jest odpowiedzialny za działanie świateł w trybie "auto":

 

light1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

 

Posiadam Megane IV 2018 GrandCoupe, (1.6, 115, life). Przeglądałem temat ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, mianowicie nurtuje mnie pytanie, czy wersja pojazdu ma znaczenie, czy reflektory full led pasują do każdego modelu pojazdu, niezależnie od wersji wyposażenia?

Jutro przymierzam się do kupna lamp full led, więc chce się finalnie upewnić.

 

W załączniku model samochodu.

Pozdrawiam, dzięki i sorry, jeśli zawracam głowę!

image.jpg

Edytowane przez maksyyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sarna1 Dziękować, pozdro! ?

 

Właśnie rozmawiałem ze sprzedawcą, który poinformował mnie, że w mojej wersji lampa jest z wbudowaną przetwornicą, czyli w momencie wyciągnięcia lampy automatycznie usuwam przetwornicę.

Teraz mam do Was pytanie, czy w full Ledach przetwornica jest wbudowana w lampę? Czy jest ona poza reflektorem?

Gość mówił, że trzeba przelutować kostki i dołożyć przetwornice, co w zasadzie przeczy temu plug&play bez problemów.

Pozdrawiam i dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sarna1 napisał:

o jakiś przetwornicach mówisz

O przetwornicy do dziennych led która występuje również w lampie z H7 i jest inna niż w full ledach:

https://skleprrgwarszawa.pl/pl/p/Przetwornica-modul-swiatel-dziennych-LED-RENAULT-CAPTUR-I%2C-MEGANE-IV%2C-TALISMAN/2227

9 godzin temu, maksyyo napisał:

Teraz mam do Was pytanie, czy w full ledach przetwornica jest wbudowana w lampę?

Jest przykręcana do lampy - szukaj reflektorów full led kompletnych i powinno być plug&play.

9 godzin temu, maksyyo napisał:

Gość mówił, że trzeba przelutować kostki i dołożyć przetwornice

Gość chce Tobie opylić lampy bez przetwornic i stąd te kombinacje.

Tu masz lampę full led bez osprzętu:

RENAULT-MEGANE-4-IV-16-LAMPA-FULL-LED-PURE-VISION-Strona-zabudowy-Prawe.thumb.jpg.7763d97f650514a51f15ccac2e7ff246.jpg

 

A tutaj komplet:

1598745033_zprzetwornic.thumb.png.faa5804ceda4941212c2e550d792a251.png

Osprzęt jest w cenie - dlatego sprzedają "wybrakowane".

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem po zmianie świateł na full ledy. Operacja przebiegła pomyślnie i sprawdziło się to, co było w poprzednich postach. Miałem kostkę na 5 pinów i generalnie auto w wersji life, więc na przyszłość dla wszystkich - da się i działa. Powtarza się problem - kiedy w momencie zamknięcia auta otwieramy je, dzienne załączają się po ok. 30-40 sekundach. Na dziennych nie działa blindowanie długimi. Pozostaje zmienić ustawienia w programie. Sama zamiana przebiegła (w towarzystwie mechanika) szybko i sprawnie, wszystko pasowało.
Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za dobre rady!

Edytowane przez maksyyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!