Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy kupilibyście ponownie Megane?


funyboy

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor Balkan kupuje auta zawodowo i robi wyceny. Mówi wprost lakier ma mniej niż 100 mikronów i nie ma ocynku. Po kilku latach auta rdzewieja na potęgę. Jeśli ktoś kto miesięcznie ogląda 100 aut przy zakupie mówi takie rzeczy i jest wiarygodna i niezależna osoba to znaczy że jest z tym problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ja mam pytanie skoro Mazda jest taka kiepska to czemu jest taka dobra ?? a lakier no nie oszukujmy się,zaraz wszystkie auta będą miały lakier poniżej 100 mikronów, zresztą stosowany w nowych autach lakier wodny jest tak miękki że nawet powłoka kwarcowa czy ceramiczna go nie uchroni na długo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dobra wcale nie jest.Silniki są dobre-ale też nie wszystkie.Na pewno jest bardzo chodliwa i łatwo się jej szybko pozbyć,bo jest to auto w strefie podwyższonego ryzyka.

Ja osobiście nie chciał bym Mazdy.Ale to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo gusta ,dla mnie Mazda 3 to sama czołówka kompaktów ;) ......dla kupującego chłopaku spójrz co Skoda wypuszcza ,to raczej będzie mocny gracz i może na jego zakupem się warto zastanowić .

 

http://www.auto-swiat.pl/nowe/skoda-scala-strzez-sie-golfie/sete11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd u wszystkich taka awersja do VW.

 

Nie narzekam na swoją MIII ale też prawda jest taka że jej zakup był wynikiem szeroko pojętego kompromisu, z dużą wagą czynnika cenowego. Z perspektywy czasu myślę że teraz dołożyłbym jednak do golfa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem czy wiecie ile w łapę Skoda dawała i daje,żeby wszędzie w opisach gazet było jaka to ona nie jest och i ach

 

A ja bym w życiu nie dołożył do Golfa-nigdy nic z grupy wieśwagenów.Wyleczyłem się z nich na wieki wieków-ale.....o gustach się nie dyskutuje.

Jedni lubią ci.....ki drudzy lubią grzybki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej miałem awersję (głównie wizerunkową) do VW, niemniej jednak jakiś czas temu moja MIII miała wymieniany zderzak i na ten czas dostałem jako auto zastępcze obecną generację Golfa. Naprawdę ciężko było się przyczepić do czegokolwiek w tym samochodzie.

 

Zgodzę się z przedmówcą w jednym - jeden lubi cygańską muzykę, inny spocone blondynki - i o tym się nie dyskutuje

Edytowane przez tomekrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier handluje autami ponad 20 lat i VW przerzucił tysiące - jeździłem od Polo po Phaetona, T6 itp.

Do tego wszelkie Audi (poza Suv'ami).

 

Dla mnie nie ma tam nic nadzwyczajnego - a nie dał by za to tyle ile żądają. To jest tylko taka "legenda" u nas - VW.

 

Zwykły samochód bez żadnego polotu stylistycznego - awaryjny jak każde inne nowe auto.

 

Jak mi Lagunę w 2016  rozbili to dostałem nowego Passata - w życiu bym tego nie kupił.

I nie mówię o stylistyce - co akurat dla mnie ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auris jest juz przestarzaly. Zastapi go zaraz corolla, która moim zdaniem jest w środku lepiej wykończona niż passat, superb i będzie najlepiej na ten czas wykończonym autem segmentu C. Jednak Megi od wersji Intense wciąż będzie przy corolli w środku bardzo elegancka. Gdyby megi miała deskę pokrytą skórą z przeszyciami, to by była nie do przeskoczenia w swojej klasie. Wydaje mi się,  że srodkowy tunel i ekran od R-Linka w wersji piano black wyniosłyby do wyglądu bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano Black ładnie wygląda w salonie i folderze - gorzej w codziennym użytkowaniu.

 

Tak syf ściąga i widać każdy dotyk, że głowa mała - trzeba by ciągle czyścić miktofibrą, a to powoduje znowu ryski i kółko się zamyka - szajs jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kataryniarz zmienił(a) tytuł na Czy kupilibyście ponownie Megane?
  • kataryniarz przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!