Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy kupilibyście ponownie Megane?


funyboy

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, LTar napisał:

eee spokojnie. To odbiór masz do 11 stycznia

Tak wszystko rozumiem. Jest tylko jedno ale... Jestem kierowcą i muszę czas planować ze znacznym wyprzedzeniem, handlowiec naopowiadał że auto będzie do odbioru przed świętami, w związku z tym w tym tygodniu nie wyjechałem w trasę i jestem w plecy sporo kasy, ot taka niekompetencja pana sprzedawcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam. Handlowiec naopowiadał. Handlowiec to sobie może. Jaki ma wpływ na termin?

Termin to jest ten na zamówieniu. 

Niepotrzebnie się tym sugerowałeś. Jednak trzeba było działać z autami na zakładkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy jakie mnie denerwują w Megane (nie wiem czy inne modele też tak mają), to to, że jednym guzikiem mogę włączyć tryb ECO, ale żeby go wyłączyć muszę się przekopywać przez multisense. Jakby nie można było zrobić działania tego przycisku na zasadzie włącz/wyłącz, tak jak działa przycisk start/stop. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Pitrek napisał:

W MIV przycisk Eco jest na wierzchu obok SS i można swobodnie przełączać. Ale ja nie mam panelu LCD

Przy czarno-białym wyświetlaczu przycisk ten ma funkcję włącz/wyłącz, ale w opcji z R-linkiem żeby wyjść z ECO trzeba się przekopać przez system do innych trybów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2018 o 13:59, rafa85 napisał:

Z rzeczy jakie mnie denerwują w Megane (nie wiem czy inne modele też tak mają), to to, że jednym guzikiem mogę włączyć tryb ECO, ale żeby go wyłączyć muszę się przekopywać przez multisense. Jakby nie można było zrobić działania tego przycisku na zasadzie włącz/wyłącz, tak jak działa przycisk start/stop. 

Wciśnij tryb ECO i otwiera się menu z trybami, wybierasz, co chcesz. Nie trzeba się wówczas przekopywać. Dwa kliknięcia, pierwsze w przycisk ECO pod ekranem, drugie w tryb, który chcesz włączyć, ekran po chwili wróci do pierwotnego bez dotykania znaczka HOME.

Edytowane przez insaimz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety klasa C ma to do siebie, że plastiki są słabej jakości. Teraz miałem auto zastępcze na 2 dni w wersji limited i jest różnica między intens. Zupełnie inna skóra kierownicy, do tego tunel środkowy (ten z tradycyjnym ręcznym) też jest słabej jakości, materiał na fotelach czy boczkach drzwi również. 

Dopiero od wersji Intens widać, że ten samochód mocno zyskuje. A do tego miałem wersje z silnikiem 1.6 SCE. Ten silnik naprawdę nie daje komfortu, a przy prędkościach od 90 km na godzinę jest głośno. 

Astra też jest mocno plastikowa. Zastanawiam się które z auto tego segmentu ma lepsze plastiki w środku?

Pewnie tylko Golf, może peugot 308?

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kataryniarz zmienił(a) tytuł na Czy kupilibyście ponownie Megane?
  • kataryniarz przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!