Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy kupilibyście ponownie Megane?


funyboy

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.01.2019 o 11:22, LTar napisał:

Kombi wygląda jak auto dla przedstawiciela.

Mówisz o Megane IV? Wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje, ale moim zdaniem MIV Grandtour jest najładniejszym kombi w tej klasie. Jedynie Leon może mieć jakiś start, ale w jego przypadku nienaturalnie wielki tylny zderzak psuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi mi o kombi, MIV kombi jest ładne, ale zawsze tak mi się kojarzy. To tylko moje widzimisie. 

Też brałem pod uwagę kombi dopóki nie zobaczyłem GrandCoupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GC jest świetne, niestety powoli zaczynam odczuwać małą przestrzeń załadunkową, no ale jest to nie do przeskoczenia przy sedanie. Jak wyjeżdżamy na weekend to nie jestem w stanie wpakować do bagażnika samochodzika na akumulatory od młodego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma małe dzieci i wozi się im rożne bambetle - to sedan albo hatchback niestety nie bardzo zdają egzamin.

Jak się młody urodził miałem Kappe sedan (gdzie bagażnik miał 525l) i czasami mnie szlag trafiał bo trzeba było kombinować z włożeniem gratów  (chodzi o otwór załadunkowy, bo jak już weszło to miejsca nie brakowało). W Tipo znowu za mały był bagażnik.

Taki urok młodości i posiadania małych dzieci.

Od zmiany Kappy (2011) mam w domu kombi i tak czasami zastanawiam się jak coś włożyć(tylko że zazwyczaj to są już naprawdę gabaryty - np choinka 3m).

 

Ja swoje zdanie napisałem - Megane IV jak najbardziej tylko nie z 1,2TCe - albo obecne 1,3TCe albo 1,6TCe, a najlepiej R.S.

 

A dla doesent - co do popier..nia - mnie nie chodzi o latanie po mieście 100 - tyko osiąganie prędkości dynamicznie, a nie czekanie np. na lukę żeby nie powodować zagrożenia włączając się do ruchu lub czekanie co by kogoś na trasie wyprzedzić.

Edytowane przez MarcinDe
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choinkę do Swojego GC włożyłem bez prolemu - 235 cm, z 300 cm miałbym problem, ale ja mam mieszkanie więc i tak 235 cm to pod sam podwieszany sufit. 

Oczywiście, pod względem praktycznym nic nie wygrywa z kombi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTar ja mieszkam w domku (pomieszczenia 285cm wysokości) i w tym roku choinka miała ponad 3m (bo akurat ładna była) i jak do 300C wkładałem, to zastanawiałem się czy wejdzie (a weszła bez problemu).

Ale do Meganki bym może z 2m włożył , bo większa do hatchback'a nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kataryniarz zmienił(a) tytuł na Czy kupilibyście ponownie Megane?
  • kataryniarz przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!